O Puchar Marszałka

12 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku odbyły się zawody strzeleckie O Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego. Startowali w nich uczniowie naszej szkoły, potwierdzając doskonały poziom strzelectwa w IV LO.

Oto zestawienie najwyższych wyników naszych strzelców:

• W konkurencji karabin pneumatyczny kobiet Weronika Puchalska z klasy 3b zajęła trzecie miejsce.
  • W karabinie pneumatycznym juniorek młodszych wygrała Zuzanna Wysocka, a druga była Wiktoria Murawska (obie z klasy 2b).
  • W karabinie pneumatycznym młodzików Mateusz Sierota z klasy 1b wywalczył trzecie miejsce.
  • W konkurencji pistolet pneumatyczny juniorek młodszych wygrała Julia Twarowska z klasy 2b.
  • W pistolecie pneumatycznym juniorów młodszych 2. miejsce zajął Kacper Januszko z klasy 2b.
  • W pistolecie pneumatycznym młodziczek druga była Ewa Rusinowicz, a trzecia – Natalia Andrzejewska (obie z klasy 1b).
  • Wśród młodzików w tej konkurencji zwyciężył Damian Stokowski z 1b.

Gdy zakończyła się rywalizacja w poszczególnych kategoriach wiekowych, pomiędzy zwycięzcami rozegrano Superfinał. Niespodziankę sprawiła w nim Julia Twarowska, pokonując dużo bardziej doświadczonych strzelców ze starszych grup wiekowych.

Gratulujemy wszystkim medalistom oraz trenerowi strzelectwa – panu Arkadiuszowi Timofiejukowi.