Awans do I ligi

4 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół w Sokółce odbył się ostatni termin rozgrywek II Ligi Licealiady Piłki Siatkowej Chłopców. Z ogromną radością przekazujemy, że nasza drużyna do turnieju w Sokółce nie przegrała ani jednego meczu i wywalczyła awans do I ligi z II miejsca.

Chłopcy i tym razem stanęli na wysokości zadania, wykazując się niesamowitą wolą walki i współpracą zespołową. Pokonali Zespół Szkół Rolniczych w Janowie 2:0. Drugi mecz turnieju z gospodarzami, który już nie miał wpływu na zmiany w klasyfikacji końcowej, zakończył się zwycięstwem Zespołu Szkół w Sokółce i potwierdził ostateczną kolejność zespołów w drugiej lidze:

 • I miejsce – ZS Sokółka
 • II miejsce – IV LO Białystok

Oba zespoły w przyszłym roku będą rywalizować w wyższej lidze.

Skład reprezentacji naszej szkoły:

 • Michał Romańczuk 4e – kapitan zespołu
 • Przemysław Suchocki 4e
 • Michał Kosz 4a
 • Bartosz Łaszcz 4c
 • Stanisław Komarowski 4b
 • Michał Lickiewicz 3f
 • Szymon Topolański 3d
 • Oliwier Klimczuk 2i
 • Szymon Świsłocki 2g
 • Mateusz Laskowski 2f

Trener: pani Beata Suchocka