Polish Open Kaliber 2023

W dniach 30 listopada-3 grudnia 2023 r. odbyły się prestiżowe międzynarodowe zawody strzeleckie – 24. Polish Open Kaliber

Podczas SUPERFINAŁU pani Dyrektor Bożena Karpowicz została nagrodzona medalem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego za zasługi dla rozwoju strzelectwa sportowego.

IV Liceum i Klub Kaliber współpracują ze sobą od wielu lat. Tu wychowały się kolejne pokolenia wybitnych strzelców, tu przez wiele lat odbywały się poprzednie edycje Polish Open Kaliber.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wybitnych osiągnięć naszych najbardziej utytułowanych strzelców i historią Polish Open Kaliber (przygotowała pani Agnieszka Basiel).

  • Z pasją i sukcesami – o absolwentach-strzelcach z IV LO – czytaj tutaj.
  • UKS Kaliber – krótka historia – czytaj tutaj

Jesteśmy bardzo dumni z naszych strzelców. Ogromną radością napełniają nas ich sportowe i osobiste sukcesy. Cieszymy się, że naszą szkołę ukończyli ludzie, którzy dalej realizują swoją pasję, osiągają wspaniałe sukcesy i są szczęśliwi.
Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe wspomnienia i słowa o naszym liceum, a przede wszystkim za WYRÓŻNIENIE, które w postaci MEDALU zostało przekazane na ręce pani Dyrektor.