Dni sportu szkolnego

Emocjonujące rozgrywki sportowe trwały w dniach 19 – 20 – 21 czerwca 2023 r. Wielu zwodników i sporo więcej kibiców zaangażowało się w mecze piłki siatkowej i nożnej. Na małej salce gimnastycznej rozegrano I Mistrzostwa IV LO w Darcie.

Turniej piłki siatkowej wygrała klasa 3c. II miejsce zajęła klasa 3e, III miejsce – 2f. Najlepszą zawodniczką została Patrycja Panasewicz z klasy 3c.

Najlepsi w futbolu okazali się uczniowie klasy 3f – zdobywcy I miejsca. II miejsce w piłkarskim turnieju zdobyła klasa 2f, III miejsce – 3h.

Mistrzami darta zostali: Łukasz Wasilewski z 3a (I m-sce), Bartosz Morozewicz z 2b (II m-sce) i Julia Wasilewska z 4c (III m-sce).

Zwycięzcom GRATULUJEMY, a zaangażowanym nauczycielom wychowania fizycznego DZIĘKUJEMY za zorganizowanie rozgrywek, które wyzwoliły energię na koniec tego długiego i pracowitego roku 🙂