Nasze złotka :-)

Mamy złoto w finale Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt! RADOŚĆ, DUMA i WIELKIE GRATULACJE dla utalentowanego ZESPOŁU i wspaniałej TRENERKI, pani Beaty Suchockiej 🙂

Puchar i medal są podsumowaniem doskonałego sezonu, w którym nasza drużyna okazała się najlepsza i jako lider tabeli rozgrywek wywalczyła sobie prawo do organizacji turnieju finałowego – 3 kwietnia 2023 r.

Nasze dziewczęta w turnieju finałowym nie oddały żadnego seta, a wygrywając 2:0 mecz z ZSOiT Mońki oraz 2:0 z VI LO Białystok potwierdziły, że są najlepszą drużyną turnieju finałowego oraz zasługują na miano MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO!

Nasza drużyna prowadzi w końcowej klasyfikacji (podczas rozgrywek w ciągu całego roku dziewczyny wygrały wszystkie mecze!):

• I miejsce: IV LO Białystok (37 pkt.)
  • II miejsce: VI LO Białystok (32 pkt.)
  • III miejsce: I LO Bielsk Podlaski (29 pkt.)
  • IV miejsce: ZSOiZ Mońki (22 pkt.)

Najlepszą zawodniczką turnieju finałowego została nasza uczennica – Aniela Chodziutko z klasy 4g.

Skład zespołu złotych medalistek licealiady w piłce siatkowej:

• Aniela Chodziutko 4g (kapitan drużyny)