Brawa dla strzelców!!!

Pierwsza połowa października to czas prestiżowych zawodów i sukcesów strzeleckich naszych uczniów. Finał Pucharu Polski, Zawody Strzeleckie O Srebrne Muszkiety i Mistrzostwa Polski Młodzików – zakończyły się dla naszych strzelców najwyższymi miejscami na podium.

Gratulujmey wyników ZAWODNIKOM oraz TRENEROWI, panu Arkadiuszowi Timofiejukowi.

• W dniach 30.09 – 3.10 w Starachowicach nasi strzelcy rywalizowali w Finale Pucharu Polski.
    Michał Chojnowski wygrał w konkurencji karabin dowolny leżąc i karabin pneumatyczny. W konkurencji karabin dowolny 3×40 zajął drugie miejsce.
    Gabriel Chojnowski wrócił do domu z pucharami za pierwsze miejsce w konkurencjach pistolet dowolny i pistolet pneumatyczny.
    Julia Szwed była trzecia w konkurencji pistolet sportowy.
  • W dniach 4 – 6.10 w Bydgoszczy odbył się 60. Finał Centralny zawodów „O Srebrne Muszkiety".
    Reprezentacja IV LO chłopców w składzie: Michał Chojnowski, Mateusz Gierej, Damian Pogorzelski wywalczyła drugie miejsce.
    Dziewczyny: Karolina Gogol, Agata Mońko, Aleksandra Piotrowska były czwarte.
  • W dniach 7 – 10.10 we Wrocławiu rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików.
    Naszą Szkołę godnie reprezentowała Wiktoria Łukaszuk. W konkurencji pistolet pneumatyczny mix wspólnie z kolegą z klubu KS Kaliber Michałem Bielkiewiczem zostali Mistrzami Polski Młodzików.
    Indywidualnie w konkurencji pistolet pneumatyczny Wiktoria była czwarta.