Wolontariat z „Czwórki” na 6 :-)

wpis w: Aktualności2, Wolontariat | 0

Z ogromną radością informujemy, że Barbara Pyłko, uczennica klasy 3a IV LO i członkini Szkolnego Koła Wolontariatu IV LO, została laureatką 24. edycji białostockiej części Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych". Komisja konkursowa wybrała Basię spośród 58 kandydatów i to właśnie nasza uczennica będzie reprezentowała Białystok podczas ogólnopolskich eliminacji konkursu, które odbędą się w Warszawie.

W tym roku cieszymy się wyjątkowo mocno, ponieważ tegoroczna gala konkursu, która odbyła się 2 kwietnia 2019 r. w Auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, zaowocowała niebywałymi sukcesami naszych uczniów. Troje z nich: Victoria Andrea Tekień, Magdalena Kulikowska (3a) i Maciej Zimnoch (3e) zostało finalistami konkursu, zaś dwie uczennice naszego liceum: Barbara Pyłko (3a) i Karolina Bakun (3e) otrzymały tytuł „Wspaniałej" dostały się do najważniejszej „Ósemki". Nagrody i dyplomy wręczył prezydent Białegostoku, pan Tadeusz Truskolaski.

Drugi rok z rzędu uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku została laureatką tego wspaniałego konkursu! W ubiegłym roku tytuł „Najwspanialszej" otrzymała Katarzyna Czaczkowska (3h). Kasia, jako zeszłoroczna laureatka, była w jury tegorocznego konkursu.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Więcej szczegółów, galeria i video: