Mikołajkowo… rodzinnie…

wpis w: Aktualności2, Czworka | 0

15 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole już po raz piąty RODZINNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ.  Uczestnicy zawodów zmagali się w dwuosobowych zespołach – uczeń naszej szkoły do udziału w turnieju zapraszał osobę z rodziny.

W rozgrywkach wzięły udział 24 osoby – 12 par. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Następnie zdobywcy pierwszych i drugich miejsc w swoich grupach zagrali o I – IV miejsca w Turnieju. Sportowym zmaganiom towarzyszyła radosna rodzinna atmosfera.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz słodkie upominki. Nagrody specjalne zostały wręczone najwspanialszym rodzicom, którzy tego wieczoru ze swoimi dziećmi zechcieli spędzić na boisku niezapomniane chwile.

Zwycięską parą  turnieju został Kamil Lenczeski z klasy II b, grający z bratem. Miejsce drugie zdobyła Anna Milewska z klasy I i z tatą. Miejsce trzecie wywalczyła Karolina Ostrowska z klasy I b z bratem oraz miejsce czwarte –  Kinga Nartowicz z klasy II g z siostrą.

Pozostali uczestnicy turnieju (w kolejności alfabetycznej):

  • Anna Białous  z II c z siostrą
  • Katarzyna Czaczkowska z II h z siostrą
  • Filip Kamiński  z III h z mamą
  • Wojciech Kondracikowski  z II h z bratem
  • Kinga Łabanowska z Ig z siostrą
  • Gabriela Mielech z I b z mamą
  • Sebastian Zińczuk z I b z tatą
  • Zuzanna Zwolińska z I h z siostrą Julią z II h

Turniej przeprowadzili zawodnicy szkolnej sekcji piłki siatkowej: Sylwia Gieros (II c), Monika Słowikowska (II g), Milena Cimoch (II i), Kamila Malecka (II b), Karol Tomaszewski (II g).

Nad całością czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Beata Suchocka oraz pan Krzysztof Wojszko.