NIEPODLEGŁA

wpis w: Aktualności2 | 0

99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest wspaniałą okazją do radosnego świętowania. 11 listopada zachęcamy do udziału w licznych uroczystościach oraz imprezach. Niech ten dzień połączy nas wszystkich wspólnym poczuciem dumy i radości, pobudzi do głębszych refleksji nad odpowiedzialnością nas wszystkich za nasz wspólny dom jakim jest nasza Ojczyzna.

W ramach przygotowań do obchodów Narodowego Święta już 8 listopada 2017r. wszyscy historycy z naszego liceum wzięli udział w warsztatach w ramach programu „Zachować pamięć. Nasze drogi do niepodległości".
10 listopada reprezentacja IV Liceum wraz z panią wicedyrektor Anną Zawadzką i panią Małgorzatą Grabowską uczestniczyła w miejskich uroczystościach w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Wł. Andersa.

W naszym liceum uczcimy Narodowe Święto uroczystą Wieczornicą niepodległościową – w poniedziałek 13 listopada o godz. 16 – zapraszamy!