European Maths Teachers in IV LO

Od poniedziałku 9 października 2017 r. gościmy w naszym liceum międzynarodową grupę nauczycieli, którzy przyjechali do nas w ramach realizacji projektu Real Maths Talks programu Erasmus+.

To nauczyciele matematyki z Anglii, Holandii, Litwy, Włoch i Turcji. Przed nimi jeszcze tydzień intensywnych warsztatów, spotkań i zajęć.
Pierwszego dnia poznawali naszą szkołę, uczestniczyli w warsztatach z udziałem naszych matematyków. Po południu zaś wzięli udział w grze miejskiej „Discover Bialystok", którą specjalnie dla naszych gości stworzyła klasa 2h.
Pomimo ulewnego deszczu i przejmującego zimna (co zwłaszcza dla gości z południa Europy było ekstremalnym doznaniem), nasi europejscy uczestnicy dzielnie wykonywali zadania, poznając i odkrywając Białystok.

Naszym przesympatycznym gościom życzymy miłego i owocnego pobytu oraz duużo ciepła i słońca:)