wtorek  15 października 2019r

Klasa 2a uczestniczy o godzinie 9.10 w prelekcji na temat mediacji sądowych (w sali lekcyjnej).

Nieobecny nauczyciel                      

Numer lekcji

Klasa

Zastępstwo

p. Grzegorz Radłowski

3

1e4

p. Jóźwiak

4

1h

zwolniona

p. Marek Kawczyński

2

2i

zwolniona

3

2d

p. Ł. Wiśniewski

4

2d

p. Ł. Wiśniewski

p. Piotr Worobiej

1

3e

zwolniona

2

2d

zwolniona

3

1g

p. Koda

4

3i

p. A. Wolańska zada

s. Tomira Brzezińska

3

1f

zwolniona

4

1a4

biblioteka

5

3a

biblioteka

6

1d4

zwolniona

7

3g

p. M. Bajguz zada

p. Anna Szuchalska

2

1f

zwolniona

3

3d

p. E. Polanis

4

1e4

p. M. Haraburda

5

1c4

p. A. Łakus

6

1b

p. E. Polanis

7

—-

—-

8

3f

zwolniona

p. Iwona Bezubik

5

1h

zwolniona

6

1g

p. K. Maleszewski zada

7

—-

8

1c

p. A. Leszkowicz zada

p. Izabela Łapuć

3

1c

zwolniona

4

3b

p. E. Polanis całą klasę

5

3g

p. E. Chlebińska zada

6

3b

zwolniona

7

1g4

p. J. Wap

8

3e

zwolniona

9

2g

p. M. Grabowska zada

p. Izabela Kuklińska

6

2a

p. A. Zawadzka zaopiekuje się

7

1g

p. J. Wap

8

1a4

p. E. Chlebińska całą klasę

9

3i

zwolniona

środa  16 października 2019r

Nieobecny nauczyciel                      

Numer
lekcji

Klasa

Zastępstwo

p. Piotr Worobiej

8

1g

p. A.
Leszkowicz (matematyka)

9

1g

p. M.
Mucha zada

10

1d

zwolniona

p. Anna Szuchalska

2

1f

p. J. Wap (ang.)

3

1d4

p. J. Wap (ang.)

4

3d g.
wych.

p. M.
Miastkowska

5

—-

6

1e4

p. I.
Łapuć (ang.)

7

3d

p. I.
Łapuć (ang.)

p. Iwona Bezubik

3

1f

p. B.
Kukiełko z czwartku

4

1b

p. M.
Kawczyński

5

1d

p. C.
Bieła

p. Izabela Kuklińska

6

1b4

p. J. Wap
całą klasę

7

1a

zwolniona

8

1a4

biblioteka

9

1d

biblioteka

p. Anna Zawadzka

7

2a

zwolniona

8

2a

zwolniona

czwartek  17 października 2019r

Klasa 2g wyjeżdża na wycieczkę w dniach 17 – 18 października. Opiekunowie: p. J. Świerzyńska, p. D. Dobreńko, p. E. Repsz – Korotkich

Klasy 1h (30 osób) oraz 1d (22 osoby) wyjeżdżają na wycieczkę do Olsztyna. Opiekunowiep. A. Krętowska, p. E. Noskowicz, p. M. Dziubińska, p. J. Wasilewski

Nieobecny nauczyciel                      

Numer lekcji

Klasa

Zastępstwo

p. Anna Szuchalska

4

3d

p. A. Łakus (ang)

5

3d

p. M. Haraburda (ang)

6

1d4

p. M. Sadowska zaopiekuje się

7

1e4

p. J. Łapuć (ang)

8

1c4

p. K. Klekotko całą klasę

p. Iwona Bezubik

6

1b

zwolniona

7

2b

p. P. Worobiej zada

8

1c

zwolniona

9

1g

zwolniona

p. Izabela Kuklińska

2

1a

zwolniona

4

1a4

biblioteka

5

1d

p. M. Borowska zaopiekuje się

6

3i

zwolniona

7

2a

zwolniona

p. Ewa Noskowicz

1

2d

zwolniona

2

2d

p. C. Bieła całą klasę

3

2d

p. C. Bieła całą klasę z 1 lekcji

4

2d

p. C. Bieła całą klasę

5

1d4

p. M. Zaleska – Szczygieł całą klasę

6

3d

p. M. Zaleska – Szczygieł całą klasę

7

3d

p. M. Zaleska – Szczygieł całą klasę

8

1d4

p. M. Zaleska – Szczygieł całą klasę

p. Monika Dziubińska

1

3e

zwolniona

2

3e

p. A. Krupicka całą klasę

3

3e

p. A Krupicka z 1 lekcji całą klasę

4

3e

p. A. Krupicka całą klasę

p. Danuta Dobreńko

5

1h4

p. H. Szast (geografia)

6

1h4

p. H. Szast (geografia)

7

1d

p. B. Kukiełko z 9 lekcji

8

3b

zwolniona

9

3b

zwolniona

10

2h

zwolniona

11

2h

zwolniona

p. Jolanta Świerzyńska

1

2g

wycieczka

2

2g

wycieczka

3

3d

zwolniona

4

—-

—–

5

1h

wycieczka

6

1h

wycieczka

p. Anna Zawadzka

8

2a

p. M. Półtorak z 11 lekcji

piątek  18 października 2019r

Klasa 2g kontynuuje
wycieczkę w dniach 17 – 18 października. Opiekunowie: p. J. Świerzyńska, p. D.
Dobreńko, p. E. Repsz – Korotkich

Nieobecny nauczyciel                      

Numer
lekcji

Klasa

Zastępstwo

p. Anna Szuchalska

1

1c4

zwolniona

2

3d

p. K. Klekotko

3

3f

p. I.
Łapuć

4

1b

p. I.
Łapuć

p. Iwona Bezubik

6

1e

zwolniona

7

1h

p. K.
Ostaszewska zam. 2g zaopiekuje się

8

1f

zwolniona

9

—-

—–

10

1a

zwolniona

p. Izabela Kuklińska

2

2a

p. B.
Bućko zada

3

1g

biblioteka

4

—-

—–

5

1b4

p. M.
Mucha – Grabowska zaopiekuje się

6

1d

p. M.
Wilczewska zaopiekuje się

7

1a

p. Ł.
Wiśniewski

8

3i

zwolniona

p. Danuta Dobreńko

2

1b

zwolniona

3

1d4

p. P.
Worobiej zada

4

2h

Wf z 6
lekcji

5

2h

zwolniona

p. Jolanta Świerzyńska

1

2g

wycieczka

2

2g

wycieczka

3

3d

p. E.
Noskowicz

4

1e4

zwolniona

5

2g

wycieczka

6

2i

zwolniona

7

2e

p. K.
Maleszewski zada

p. Anna Zawadzka

4

2a

zwolniona

5

2a

zwolniona