Jednym z miłych akcentów uroczystości zakończenia roku szkolnego było wręczenie nagród ufundowanych przez Stowarzyszenie Quatro, które od lat wspiera naszą szkołę i docenia osiągnięcia uczniów.
Tytuł „Mistrza Postępu” otrzymał Stanisław Wicher z klasy 3a (wych. p. Monika Ryczkowska), który w mijającym roku szkolnym osiągnął największy postęp.
Tegoroczny Mistrz Postępu ukończył właśnie klasę trzecią, o profilu humanistyczno-dziennikarskim. Nasz mistrz od początku nauki w liceum jest uczniem bardzo pracowitym i ambitnym. Cechuje go niezwykła systematyczność i upór w dążeniu do celu. Na zakończenie klasy trzeciej otrzymał oceny celujące z historii, języka łacińskiego oraz języka angielskiego. Poza tym brał udział w Olimpiadzie Teologicznej, został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Polska Piastowska, był uczestnikiem etapu okręgowego Olimpiady Losy Żołnierza. Uczeń cieszy się szacunkiem swoich koleżanek i kolegów. Wszyscy doceniają jego skromność, koleżeńską pomoc i życzliwość. Dla uczniów i nauczycieli jest wzorcem pracowitości i skromności.
Gratulujemy wytrwałości i determinacji!
Nagrodę dla klasy z najwyższą średnią ocen – 4,82 zdobyła klasa 1i (wych. p. Marta Mazuruk).
Z kolei najwyższą frekwencją w szkole może pochwalić się klasa 1c (wych. p. Anna Pietryczuk).
W nagrodę uczniowie klas 1c i 1i otrzymali bilety do kina, które zrealizują w przyszłym roku szkolnym.
Nagrody wręczyli Prezes Stowarzyszenia Quatro, pan Krzysztof Rogowski, oraz Dyrektor Szkoły, pani Bożena Karpowicz.
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Quatro za wieloletnie wsparcie i motywowanie uczniów do rozwijania swoich talentów. Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów oraz niegasnącej motywacji do działania.


