29 maja 2026 r. uczennice naszej szkoły uczestniczyły w projekcie „Dziewczyny w ruchu”. Autorką projektu oraz prowadzącą zajęcia była Aleksandra Kiedy (IronwomanFit) – triathlonistka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz uczestniczka mistrzostw Europy i świata.
W pierwszej części spotkania pani Aleksandra opowiedziała o triathlonie oraz swojej drodze do sportowych sukcesów, dzieląc się doświadczeniami i motywując młodzież do aktywności fizycznej.
Następnie uczennice wzięły udział w treningu biegowym prowadzonym przez sportsmenkę.
W projekcie uczestniczyły dziewczęta z klas: 1a, 1c, 1i, 2c oraz 2f.
Dziękujemy pani Aleksandrze za inspirujące spotkanie oraz zachęcenie młodzieży do rozwijania sportowych pasji.





