Nasi strzelcy byli bezkonkurencyjni w wojewódzkim etapie zawodów „O Srebrne Muszkiety”! W klasyfikacji drużynowej zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zdobyli 1. miejsce, stając na najwyższym stopniu podium.
W rywalizacji indywidualnej złote medale wywalczyli Hanna Wypychowska i Mateusz Sierota, a brązowy medal zdobył Ignacy Wendołowicz.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom znakomitych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.








