Zaangażowanie młodzieży naszej szkoły we współtworzenie strefy kibica podczas PKO Białystok Półmaraton zostało docenione przez organizatorów wydarzenia. Wyrazy uznania dla uczniów i społeczności szkolnej przekazał pan Gracjan Eshetu-Gabre, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Centrum Spraw Obywatelskich, składając na ręce pani Dyrektor Bożeny Karpowicz serdeczne podziękowania za udział w przedsięwzięciu.
Projekt łączył działania na rzecz lokalnej społeczności z promocją adopcji psów i kotów przebywających w Schronisku dla Zwierząt w Białymstoku.
Dziękujemy naszym uczniom za otwartość, wrażliwość społeczną oraz gotowość do działania na rzecz lokalnej społeczności.


