Dzień Dziecka na sportowo

wpis w: Aktualności1, Wycieczki | 0

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 1g wraz z wychowawcą, panem Łukaszem Wiśniewskim, wybrali się na zajęcia sportowe do Strefy Wysokich Lotów w Białymstoku.

Wśród licznych atrakcji znalazły się m.in. trampoliny sportowe, ścianka wspinaczkowa z autoasekuracją, tunele, tyrolka oraz wiele innych aktywności. Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie i aktywnie spędzić czas.

Popołudnie upłynęło w atmosferze dobrej zabawy, sportowych wyzwań i integracji. Mimo zmęczenia wszyscy wrócili zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.