Mistrz ortografii

wpis w: Aktualności2, Konkursy | 0

Ignacy Maślanka, uczeń klasy III h, godnie reprezentował IV LO i znalazł się w gronie najlepszych znawców polskiej ortografii. W XXV Podlaskich Mistrzostwach Ortografii zdobył III miejsce.

O tytuł mistrza ortografii co roku rywalizują uczniowie z całego województwa, sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności językowe.

Gratulujemy Ignacemu oraz jego nauczycielce języka polskiego, pani Katarzynie Ostaszewskiej, osiągniętego sukcesu i życzymy kolejnych powodów do dumy.