Wyróżnienie dla Izabeli

wpis w: Aktualności1, Konkursy | 0

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Izabela Anna Grodzka z klasy 3c została wyróżniona w konkursie „Bezpieczni na co dzień – świadomi zawsze”. Uroczystość, zorganizowana przez Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku, była okazją do zaprezentowania nagrodzonych prac oraz rozmów na temat profilaktyki HIV/AIDS i znaczenia działań informacyjno-edukacyjnych w promocji zdrowia.

Gratulujemy!