11 maja rozpoczęła się REKRUTACJA do klas PIERWSZYCH szkół PONADPODSTAWOWYCH.
ZAPRASZAMY do IV LO!
Niezbędne w rekrutacji informacje znajdziecie na naszej stronie w zakładce: REKRUTACJA oraz na stronie Miasta Białystok – https://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/rekrutacja-dla-absolwentow-szkol-podstawowych.html