10 października 2025 r. obchodzimy Święto Szkoły.
Uroczystość odbędzie się o godz. 10.00 w sali gimnastycznej IV LO.
- Po uroczystości – ok. 11.30 – wszystkie klasy PIERWSZE uczestniczą w sesji fotograficznej – zdjęcia grupowe wykona szkolny fotograf pan St. Wirkowski ze Studia Foto Kamera.