Święto szkoły 2025

wpis w: Aktualności2, Ogłoszenia | 0

10 października 2025 r. obchodzimy Święto Szkoły. 

Uroczystość odbędzie się o godz. 10.00 w sali gimnastycznej IV LO.

  • Po uroczystości – ok. 11.30 – wszystkie klasy PIERWSZE uczestniczą w sesji fotograficznej – zdjęcia grupowe wykona szkolny fotograf pan St. Wirkowski ze Studia Foto Kamera.