Finał Województwa w Koszykówce

Miło nam zakomunikować, że w Finale Licealiady Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców, nasza reprezentacja zajęła IV miejsce.

Oto relacja trenera drużyny, pana Rafała Morozewicza z ostatnich rozgrywek:

Po rozegraniu 11 spotkań w Lidze, koszykarze awansowali do Finału zajmując w tabeli III miejsce, plasując się za ZSM Białystok i ZSO LJN Puńsk. Warto nadmienić, że z IV miejsca i uczestnictwie w Finale zrezygnował zespół z I LO Bielsk Podlaski, za który znalazło się VI LO Białystok, które zajęło V miejsce w Lidze.
W pierwszym meczu Turnieju Finałowego, po bardzo wyrównanym i zaciętym, pełnym walki i zwrotów akcji, musieliśmy uznać wyższość przyszłego Mistrza Województwa Podlaskiego, zespołu gospodarzy z ZSM Białystok, z którym przegraliśmy 45:49.
W meczu o III miejsce, po drugim w tym dniu boju, ulegliśmy VI LO Białystok 44:52, gdzie zabrakło nam 3 pkt. do zdobycia brązowych medali (w Lidze wygraliśmy po dogrywce 45:39).
Do przysłowiowego „Pudła” zabrakło naprawdę niewiele.
Zawodnik IV LO, Kamil Kisiel został wyróżniony pamiątkową statuetką Finału.

Wielka brawa, gratulacje i podziękowania należą się naszej reprezentacji chłopców i trenerowi zespołu, panu Rafałowi Morozewiczowi.

W najbliższy wtorek nasze koszykarki zagrają również w Finale Województwa Podlaskiego, który odbędzie się w Zambrowie.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia dziewczętom!