Najlepsze w województwie!

20 kwietnia 2022 r. odbyło się w naszej szkole zakończenie rozgrywek Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Naszej szkole przypadł tytuł organizatora tego turnieju, ponieważ uzyskaliśmy największą liczbę punktów w dotychczasowych rozgrywkach.

Wygrywając dzisiejsze mecze, osiągnęliśmy ogromny sukces – potwierdziliśmy, że jesteśmy najlepszą drużyną piłki siatkowej szkół ponadpodstawowych w województwie! W całym roku szkolnym nie przegraliśmy ani jednego meczu!

Na kolejnych miejscach w turnieju finałowym uplasowały się:

VI LO Białystok – II miejsce
ZSOiZ Mońki – III miejsce 
I LO Bielsk Podlaski – IV miejsce 

Najlepszą zawodniczką turnieju finałowego została nasza uczennica Patrycja Panasewicz (2c).

Skład reprezentacji IV LO:

 • Aniela Chodziutko 3g4 – kapitan zespołu
 • Julia Wołosik 3h4
 • Gabriela Grodzka 3d4
 • Natalia Rybnik 3e4
 • Julia Aksamitowska 3h
 • Patrycja Panasewicz 2c
 • Jowita Pietrzycka 2h
 • Klaudia Chętnik 2f
 • Marta Pasiecznik 1b
 • Aleksandra Rafałowska 1g
 • Weronika Słowikowska 1g
 • Weronika Piekarska 1f

Trener zespołu: pani Beata Suchocka

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE!!!