Twój ważny głos

wpis w: Aktualności1 | 0
Jeszcze tylko do piątku 15 października 2021 r. trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022. Naszym sercom najbliższe są dwa, przygotowane przez nas projekty:
 
  • O05 Spotkania u Norwida. Kawiarnia. Galeria. Strefa wypoczynku – projekt zakłada stworzenie miejsc do spotkań i wypoczynku poprzez przeprowadzenie remontu i modernizację korytarzy szkolnych i kawiarni oraz zakup mebli i wyposażenia. 
  • O56 Atrakcyjnie i zdrowo –  fitness przy IV LO – projekt zakłada modernizację i wyposażenie małej sali gimnastycznej z zapleczem magazynowym oraz odnowienie klatki schodowej, korytarza i przebieralni sportowych w naszej szkole. 
Uprzejmie prosimy o zagłosowanie na powyższe projekty, a także przekazanie tej prośby swoim przyjaciołom, znajomym, członkom rodziny.
Mamy realną szansę zmienić naszą szkołę na lepsze! Wykorzystajmy to! 🙂
JAK GŁOSOWAĆ?
  • Na projekty mogą zagłosować osoby zamieszkałe w Białymstoku, pełnoletnie (w przypadku osób małoletnich wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego).
  • Jedna osoba może zagłosować na maksymalnie 4 projekty z dowolnej kategorii. Np. można oddać po 2 głosy na projekty z obu kategorii, można również oddać 4 głosy na projekty w ramach tej samej kategorii.
Głosować można w jednej z 2 form: papierowo lub elektronicznie.
W formie papierowej można zagłosować w następujących punktach:
– w siedzibie Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1 (w godzinach pracy urzędu),
– w siedzibie Departamentu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. J.K. Branickiego 3/5 (w godzinach pracy urzędu);
– w siedzibie Centrum Aktywności Społecznej Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. św. Rocha 3 (pon. 8-20, wt-pt 7.30-20, sob.-ndz. 8-20);
– w mobilnym punkcie do głosowania na Rynku Kościuszki (w piątki 1 i 8 października w godz. 11.00-17.00 oraz w niedziele 3 i 10 października w godz. 12.00-16.00).
 
Interaktywna karta do głosowania dostępna będzie na stronie www.cas.bialystok.pl oraz www.bialystok.pl. Podając ten sam adres e-mail może zagłosować 5 osób.