Szczęśliwej drogi…

wpis w: Aktualności2 | 0

Drodzy Abiturienci!

…Takimi słowami powitalibyśmy Was dzisiaj o godzinie 12.00 na sali gimnastycznej podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego….
Dzisiaj wszystko się zmieniło. Musimy wyjść z dotychczasowych schematów i nauczyć się żyć w innej sytuacji.
Ale przed Wami właśnie rysują się nowe drogi.
Przez całe trzy lata przygotowywaliście się do tego, żeby mieć umiejętności i wiedzę, które teraz będą Wam potrzebne. Trenowaliście także swój charakter, uczyliście się systematyczności i odpowiedzialności za swoją pracę. Teraz tak bardzo ważne stały się te cechy.
Przypomnijcie sobie, jak liczne sukcesy osiągnęliście do tej pory. Może takie, które byłyby dziś oficjalnie wyczytane, a może takie, o których tylko Wy wiecie. Ale one wszystkie Was budują. Niech dodają Wam siły zarówno na maturze, jak i w późniejszym życiu.
Za pośrednictwem strony internetowej wysyłamy Wam moc serdecznych uścisków na dalszą drogę….

Jesteśmy z Was bardzo dumni! Z Waszej pracy, osiagnięć. Cieszymy się, że przez te licealne lata mogliśmy mieć tak wspaniałych uczniów.
Wśród tylu niesamowitych osobowości, pracowitych i twórczych osób na szczególne gratulacje zasługują ci, których można nazwać naszymi primus inter pares. To uczniowie, którzy przez ostatnie trzy lata uzyskali najwyższą średnią:

  • Justyna Dąbrowska  z klasy 3i – śr. 5,882 (w klasie III – 6,000)
  • Kamil Gorodzki  z klasy 3c – śr. 5,611
  • Natalia Łukaszewicz  z klasy 3c – śr. 5,556
  • Julia Cukrowska z klasy 3i – śr. 5,529

Jesteśmy przekonani, że wszyscy poradzicie sobie w nowej rzeczywistości. Szczęśliwej drogi, już czas…

Żadne słowa nie oddadzą naszych dzisiejszych emocji i uczuć. Pozwólcie zatem, że zadedykujemy Wam ten utwór…  z bajkowej rzeczywistości…