I semestr za nami!

wpis w: Aktualności2 | 0

7 lutego 2020 r. na uroczystym apelu podsumowaliśmy wyniki I semestru. Są powody do dumy! Klasyfikacja wypadła imponująco, a liczne działania i sukcesy zasługują na brawa i nagrody.

W samo południe wszystkie klasy zebrały się na sali gimnastycznej, by w obecności dyrekcji i nauczycieli dokonać półmetkowego bilansu.

Pani Dyrektor Bożena Karpowicz przedstawiła wyniki semestralne.
Nasze liceum to jedna z największych szkół w mieście – uczy się u nas ponad 1000 uczniów. Średnia dydaktyczna wszystkich uczniów przekroczyła 4,00. Z roku na rok jest coraz wyższa!
Wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników 🙂 

Na szczególną pochwałę i wyróżnienie zasługują klasy z najwyższą średnią w szkole:

  • klasa Ic – śr. 4,61 (wych. pani Agnieszka Leszkowicz)
  • klasa Id – śr. 4,60 (wych. pani Ewa Polanis)
  • klasa Ig – śr. 4,55 (wych. pani Mariola Mucha-Grabowska)
  • klasa Ic4 – śr. 4,52 (wych. pani Katarzyna Nurkowska)
  • klasa Ih4 – śr. 4,52 (wych. pani Danuta Dobreńko)

Najwybitniejsi prymusi otrzymują nagrodę pieniężną Rady Liceum.
Za najwyższą średnią w szkole nagrodę odebrali : Justyna Dąbrowska (III i) – śr. 6,00, Milena Tworkowska (I c), Ilona Kamińska (II h), Kamil Bargłowski (I c4), Artiom Lewczyk (I c), Julia Buks (II h), Katarzyna Łuniewska (II h), Agnieszka Grabowka (III g), Julia Cukrowska (III i)

Ponad połowa naszych uczniów uzyskała średnią ocen powyżej 4,00, z czego 1/3 już dziś zasługuje na świadectwa z wyróżnieniem, co oznacza średnią powyżej 4,75. Grupa blisko 150 osób otrzymała dyplomy i gratulacje. Zobacz wyróżnionych:

Frekwencja w naszej szkole za I semestr wynosi zdecydowanie ponad 90%. Najwyższą – bilską 100% uzyskały klasy: I h4, I f4, I d4, I c4, III i.

Aż 72 osoby nie opuściły ani jednej godziny lekcyjnej! Lista wyróżnionych za szczególną pilność i 100% frekwencję – TUTAJ.

Oceny z zachowania wyglądają równie wspaniale – prawie połowa uczniów została nagrodzona oceną wzorową!

Wnioski nasuwają się same: mamy wspaniałych uczniów, którzy lubią chodzić do swojej szkoły, poważnie traktują obowiązki, osiągają  wysokie wyniki i swoim zachowaniem tworzą niepowtarzalną przyjazną atmosferę.

GRATULUJEMY!!!

Koniec I semstru to moment, kiedy szczególnie doceniamy uczniów, którzy swój czas poświęcili na udział w olimpiadach i konkursach.
Pani dyrektor wręczyła dyplomy tym, którzy reprezentowali nasze liceum w etapach okręgowych olimpiad w I sem. i na tym zakończyli w nich swój udział lub zdobyli sukcesy w zakończonych konkursach. Lista wyróżnionych – TUTAJ
Mocno trzymamy dalej kciuki za tych, przed którymi jeszcze kontynuacja olimpijskich zmagań. 

Na nowy semestr wszystkim życzymy wiele pozytywnej energii, sukcesów i satysfakcji ze wspólnej pracy 🙂

ZAPRASZAMY do obejrzenia fotorelacji z naszego apelu.