Licealiada na start

Sukcesem naszej drużyny rozpoczęły się siatkarskie rozgrywki ligowe. 13 listopada odbył się pierwszy termin Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej – mecz pojedynczy naszej reprezentacji z Zespołem Szkół Rolniczych z Białegostoku.

Nasze dziewczęta pokonały przeciwnika 2:0 zdobywając w ten sposób komplet punktów. Kolejny turniej siatkarek, planowany jest na 26 listopada w IV LO. Nasza drużyna zmierzy się z II LO Białystok oraz ZSG Białystok.
Sympatyków siatkówki już dziś serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Skład zespołu IV LO:

 1. Anna Milewska 3i
 2. Julia Rafałowska 3h
 3. Justyna Papiernik 3g
 4. Monika Skurska 3b
 5. Karolina Ostrowska 3b
 6. Anna Dawdo 3b
 7. Katarzyna Gebert 2g
 8. Julia Soszyńska 2d
 9. Paulina Brukarz 2b
 10. Aniela Chodziutko 1g4
 11. Julia Wołosewicz 1h4
 12. Gabriela Grodzka 1d4

Trenerem zespołu jest p. Beata Suchocka