Koniec roku szkolnego 2018/2019

wpis w: Aktualności2 | 0

19 czerwca 2019 r. w upalne przedpołudnie pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019.

Przed budynkiem szkoły w cieniu drzew zebrały się klasy I i II, nauczyciele, wychowawcy, rodzice. Uroczystość poprowadziły panie wicedyrektor: Anna Snarska i Anna Zawadzka. 

Tegoroczna klasyfikacja wypadła imponująco. Wiele sukcesów, wysokie wyniki, doskonała frekwencja. Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich! 
Na szczególne wyróżnienie zaś zasłużyły klasy na podium – za najwyższą średnią owacje na stojąco 😉 odebrały klasy: 

  • 1f – wych. pani Małgorzata Bajguz
  • 2i – wych. pan Krzysztof Maleszewski
  • 1h – wych. pani Monika Ryczkowska

Niemal 100% frekwencję osiągnęły klasy: 1f, 2i, 2f, 1h.

Tradycją naszego liceum jest nagradzanie indywidualnych sukcesów. Gratulacje, dyplomy i nagrody trafiły do najlepszych z najlepszych.

Najwyższą średnią uzyskały oraz specjalną Nagrodą Rady Liceum zostały uhonorowane

  • Justyna Dąbrowska z klasy 2i – śr. 6,000
  • Julia Buks z klasy 1h – śr. 5,687
  • Ilona Kamińska z klasy 1h – śr. 5,687
  • Agnieszka Grabowska z klasy 2g – śr. 5,600

Blisko 150 osób z klas I i II zapracowało na świadectwa z paskiem oraz otrzymało wyróżnienia podczas tej uroczystości. Pełna lista prymusów – TUTAJ.

Ani jednej godziny lekcyjnej nie opuściła spora grupa osób, które również z rąk dyrekcji odebrały dyplomy. Lista – TUTAJ.

W mijającym roku szkolnym rekordowo duża liczba uczniów wzięła udział w olimpiadach przedmiotowych oraz licznych konkursach. Wielu z nich osiągnęło wymarzone sukcesy. Zestawienie wyróżnionych – TUTAJ.
Wszelkie szczegóły dotyczące tegorocznych olimpiad znajdziecie na naszej stronie w Strefie: OSIĄGNIĘCIA-Podsumowania sukcesów.

Dumni jesteśmy z naszych sportowców. W tym roku również pokazali wspaniałą formę i rozsławili imię naszego liceum – w kraju i za granicą. Gratulujemy serdecznie wszystkim wyróżnionym. Ich nazwiska i sukcesy zobaczcie – TUTAJ.

Zanim klasy ruszyły na ostatnie w tym roku spotkania z wychowawcami, pani wicedyrektor Anna Zawadzka życzyła wszystkim wspaniałych wakacji, dobrego i bezpiecznego wypoczynku. 

Cieszmy się od dziś chwilą – łapmy promienie słońca, czas wakacji wykorzystajmy na dobry reset i gromadzenie pozytywnej energii. Do zobaczenia za ponad dwa miesiące 🙂