Koniec roku – NA SPORTOWO!!!

W imieniu Katedry Wychowania Fizycznego IV LO zapraszamy wszystkich – sportowców, kibiców, fanów fizycznej aktywności na Dni Sportu Szkolnego 17 i 18 czerwca 2019 r.

Od poniedziałku – 17 czerwca – od godz. 10.00:

  • rozgrywki międzyklasowe o Puchar Dyrektora IV LO w piłce siatkowej dziewcząt
  • turniej międzyklasowy chłopców o Puchar Dyrektora IV LO w piłce nożnej

Szczegóły techniczne od organizatorów:

Piłka siatkowa dziewcząt odbędzie się na sali gimnastycznej. Listy klas (w formie pisemnej) – zespoły 5-6 os. wraz z co najmniej 1-os. rezerwową, przyjmują od poniedziałku do piątku (10.06. – 14.06.) – p. Katarzyna Ciepły i p. Adrian Mydlarz.

Turniej międzyklasowy chłopców w piłkę nożną (zapraszamy również dziewczęta 🙂 ) odbędzie się w poniedziałek – wtorek (17.06. – 18.06.) o godz. 10.00 na boisku szkolnym. 
Na losowanie grup lub kolejności rozegrania meczy systemem „każdy z każdym” (w zależności od ilości zespołów) zapraszamy zespoły na salę gimnastyczną o godz. 9:45. 
Listy chętnych klas wraz z imieniem i nazwiskiem osób przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego, p. Rafał Morozewicz i p. Sebastian Mydlarz, od najbliższego poniedziałku do piątku oraz przed rozpoczęciem Turnieju (gramy w składzie 5-osobowym: bramkarz + 4 zawodników w polu oraz rezerwowi).

Sportowa atmosfera i dobra zabawa – GWARANTOWANE!