Najlepsze z przedsiębiorczości!

wpis w: Aktualności1, Konkursy | 0

Uczennice naszego liceum wygrały regionalną edycję ogólnopolskiego konkursu „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości.

29 marca 2019 r. w sześciu miastach Polski odbyły się finały regionalne XIV edycji Konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości".
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zespół w składzie: Monika Jaroma, Patrycja Płońska, Katarzyna Strycharska (wszystkie z 2h) – zajął I miejsce w finale regionalnym, który odbył się na Politechnice Białostockiej. Nasze przedsiębiorcze dziewczyny otrzymały cenne nagrody m.in. vouchery na kurs prawa jazdy, a 13 kwietnia będą reprezentować Podlasie w finale ogólnopolskim.

NZP to trzyetapowy konkurs powstały z inicjatywy Studenckiego Forum Business Centre Club. Uczniowie mogą się w nim wykazać kreatywnością, umiejętnością pracy w grupie oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości.

Konkurs polega na rozwiązywaniu, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i modeli ekonomicznych, studiów przypadku z życia firm realnie funkcjonujących na rynku. Następnie uczniowie prezentują swoje pomysły przed Kapitułą, w skład której wchodzą  m.in. profesorowie ekonomii oraz praktycy świata biznesu.

Brawo dziewczyny! Brawo opiekunka – pani Iwona Bezubik – najlepszy w regionie nauczyciel przedsiębiorczości!

Więcej szczegółów i galeria zdjęć: pb.edu.pl

O naszych finalistkach czytaj też na poranny.pl