Niepokonani futsaliści

W miniony piątek 8 marca 2019 r. kolejne dwa bardzo ważne zwycięstwa odniosła reprezentacja chłopców IV LO w rozgrywkach IV Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego w futsalu. W turnieju ligowym rozegranym w Grajewie nasz zespół zaprezentował się znakomicie pokonując LMS Łomża 6:3 i ZS Niećkowo 5:2.

Obecnie futsaliści IV LO z kompletem sześciu zwycięstw w lidze, plasują się na I miejscu w tabeli, pewnie krocząc do awansu o „półkę wyżej” w rozgrywkach piłki halowej województwa podlaskiego!!! Drużynie pozostał do rozegrania jeden turniej ligowy, w którym będzie walczyć o kolejne zwycięstwa.

Warto zaznaczyć, że w tym roku szkolnym nasz zespół po raz pierwszy przystąpił do rywalizacji międzyszkolnej w tej dyscyplinie sportu, w której występuje 45 zespołów z całego Podlasia. 

Zespół chłopców wystąpił w składzie:

Bartłomiej Żuberek, Szymon Danilewicz, Gabriel Kosicki, Cezary Sieńko, Kacper Oświeciński, Kacper Orpik, Krystian Bogacewicz, Mateusz Żelazowski, Szymon Szymański, Krystian Łopaciuk, Patryk Gryczewski, Sebastian Kłoczko, Kamil Truchel.

Trenerem zespołu jest pan Rafał Morozewicz.

Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa i życzymy powodzenia naszemu zespołowi i trenerowi!