Awans w biznesie

Miło nam poinformować, że do II etapu Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach zakwalifikowało się czworo uczniów naszej szkoły. Wśród 250 uczestników, którzy uzyskali awans na kolejny szczebel znaleźli się: Ewa Tatarczyk I h – 12. miejsce w Polsce, Norbert Podgórski I g, Klaudia Twarowska I h, Edyta Giedrewicz III h.
Opiekunem naszych uczniów jest pani Iwona Bezubik

Celem Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej gospodarki i biznesu, zachęcanie do zwiększania nie tylko wiedzy o biznesie i innowacjach, ale także rozwijania praktycznych umiejętności, kreatywności, umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole.

Olimpiada organizowana jest przez Instytut Nowych Technologii w Łodzi, a finansowana ze środków MEN.