Odyseja Umysłu – aktywacja

W niedzielę 24 lutego grupa uczniów naszego liceum wyrusza, by przeżyć przygodę życia. Wezmą udział w eliminacjach regionalnych Konkursu ODYSEJA UMYSŁU. W tegorocznej edycji uczestniczy 3 tys. młodych Polaków – to 446 drużyn z 212 szkół!

Nasza drużyna: Magdelena Aleksiejuk i Paweł Marchel z 2f, Aleksandra Kowalczuk, Magda Zaborowska i Wiktoria Zaczkiewicz z 2g oraz Kacper Zieliński – uczeń VI LO oraz trenerka grupy, Ewa Repsz-Korotkich, w Warszawie przedstawią efekt swojej półrocznej pracy. Przygotowali etiudę teatralną na jeden z zaproponowanych uczestnikom problemów – Spory o pozory.

Tytaniczna praca trwała od września – to wiele godzin spędzonych nad scenariuszem, przygotowaniem strojów oraz prób. Trzymamy kciuki za wysokie sędziowskie noty. Zwycięskie drużyny zmierzą się w ogólnopolskim finale w Gdyni, a najlepsi mogą liczyć na wyjazd do USA.

Całe IV LO MOCNO WAM KIBICUJE! 

Więcej informacji o Konkursie – odyseja.org