Konkurs Wiedzy o Podatkach – awanse

wpis w: Aktualności2, Konkursy | 0

Poznaliśmy wyniki Podlaskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Miło nam poinformować, że prace naszych uczniów zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową. Ośmioro uczniów naszego liceum zakwalifikowało się do II wojewódzkiego etapu. Reprezentować nas będą: Weronika Busłowska z Ia,  Patrycja Czemierys z Ie, Weronika Łukaszewicz z Ih, Anna Orzechowska z Ie, Klaudia Radziszewska z If, Sebastian Rutkowski z IIa, Dominika Sałacińska z Ij, Julia Truszkowska z IIh.
Opiekunem naszych uczniów i nauczycielem przedsiębiorczości jest pani Iwona Bezubik.

Organizatorem I edycji konkursu jest Podlaski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Uniwersytetu w Białymstoku.