Podziel się książką

wpis w: Aktualności1, Wolontariat | 0

W związku z realizacją projektu „Odkrywcy talentów” w ramach konkursu „Dobro to norma – bądź normalny” Szkolne Koło Wolontariatu zwraca się do wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników IV LO o pomoc w zebraniu książek do przedszkolnej/szkolnej/szpitalnej biblioteki.
Zbiórka potrwa do końca lutego 2019 r.

Jeżeli na Twoich półkach zalegają KSIĄŻKI, po które już nie sięgasz i nie wiesz, co z nimi zrobić, przynieś je do skrzynki ustawionej obok pokoju pani pedagog Moniki Miastkowskiej (parter) lub do naszej szkolnej biblioteki. Wszystkie książki dla dzieci przekazane zostaną na rzecz przedszkolaków/uczniów z Przedszkola Samorządowego nr 2 „Pod Słonkiem” oraz Szkoły Podstawowej nr 6 im. J. Iwaszkiewicza w Białymstoku, zaś „dorosłe" lektury (tematyka dowolna) trafią do pacjentów Białostockiego Centrum Onkologii w ramach akcji „(Lek)Tura dla Duszy" lub naszej szkolnej biblioteki.

Pomóż innym pokochać czytanie!