Idą Święta…

wpis w: Aktualności2 | 0

Wigilijnie, świątecznie, radośnie spędzamy ostatnie w tym roku dni w szkole. Już dziś uczestniczyliśmy w Jasełkach, składaliśmy życzenia. Przed nami jeszcze klasowe Wigilie i wyczekiwany czas świątecznego wypoczynku.

Mam Talent w… piekle? Tak, to zaskakujący początek jasełkowego przedstawienia. Zwycięska machina czasu przeniosła Trzech Króli do mieszkania Rodziny Pasterzy, po czym wszyscy, dzięki umiejętnościom dziadka Władka 😉 znaleźli się w Betlejem. A tam… już wszyscy dobrze znamy tę historię… Wielkie słowa uznania dla siostry Tomiry i jej wspaniałej jasełkowej ekipy 🙂

Jak co roku wyczekiwaliśmy występu naszego wspaniałego chóru matuszki Grażyny Karpiuk. I tym razem był to wzruszający koncert. Naszych cudownych chórzystów przygotowała i chórem dyrygowała Weronika Konopacka.

Na koniec Pani Dyrektor Bożena Karpowicz złożyła wszystkim serdeczne życzenia rodzinnych, pełnych miłości i życzliwości Świąt Bożego Narodzenia. Pożegnała również naszego niezastąpionego ks. Jerzego, który odchodzi do pracy w innej parafii. Księże Jerzy, kto nas tak wspomoże w oprawie techniczno – muzycznej naszych uroczystości? Życzymy wiele dobrego w nowym miejscu i ciepłych wspomnień z IV LO 🙂

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszych Jasełek oraz wysłuchania anielskiego śpiewu chórzystów na naszym szkolnym kanale yt.