Turniej o Puchar Dyrektora IV LO

wpis w: Aktualności1 | 0

16  października 2018 r. nasze liceum gościło uczestników VII Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora IV LO. Wzięły w nim udział zespoły ZSP Nr 4 Białystok, UKS Basket 47 Białystok oraz zawodniczki IV LO.

Rozgrywki zakończyły się sukcesem naszej drużyny, która nie poniosła żadnej porażki. Podczas uroczystego zakończenia Turnieju, każdy z zespołów otrzymał pamiątkowy puchar.

Ostateczna kolejność turnieju:

  1. IV LO
  2. UKS Basket 47
  3. ZSP Nr 4

Tytuł MVP przypadł zawodniczce UKS Basket 47 Joannie Adamczuk, która zdobyła w obydwu meczach 27 pkt.

Na wyróżnienie z zespole gospodyń zasłużyły: Gabriela Galent, zdobywczyni tytułu najlepszej zawodniczki drużyny IV LO, Julia Brzozowska, Edyta Giedrewicz, Joanna Kiełczewska oraz Marta Zdrodowska.

Podczas Turnieju został rozegrany konkurs rzutów za 3 pkt., który zakończył się zwycięstwem Oliwii Baran z zespołu UKS 47 Basket.

Zespół IV LO wystąpił w następującym składzie:

Magdalena Drewnowska, Joanna Kiełczewska, Edyta Giedrewicz, Aleksandra Rogowicz, Kinga Rostkowska, Marta Zdrodowska, Julia Łapuć, Patrycja Szarkowska, Gabriela Gruszewska, Dominika Rutkowska, Julia Brzozowska, Gabriela Galent, Julia Urbańska, Magdalena Olempijuk.

Organizatorzy turnieju szczególne podziękowania kierują do pani Dyrektor za pomoc w zorganizowaniu Turnieju oraz pana Krzysztofa Maleszewskiego za ufundowanie statuetek dla najlepszych koszykarek.

Serdecznie gratulujemy koszykarkom naszej szkoły pierwszego w tym roku szkolnym sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa w rozpoczynających się niebawem rozgrywkach Licealiady Województwa Podlaskiego.

Zapraszamy zarazem wszystkich kibiców już 7 listopada (środa) o godz. 12 na salę gimnastyczną, na pierwszy mecz w ramach ligowych zmagań, w którym nasze koszykarki podejmą zespół z Wysokiego Mazowieckiego.

Zawodniczkom i ich trenerowi – panu Rafałowi Morozewiczowi, życzymy kolejnych sukcesów!!!