Wolontariusze na start!

wpis w: Aktualności1, Wolontariat | 0

Nowy sezon rozpoczęło nasze Szkolne Koło Wolontariatu. Jeśli chcecie dołączyć do wspaniałych ludzi o wielkich sercach – najpierw zajrzyjcie do STREFY 4YOU – Wolontariat na naszej stronie. Następnie zgłoście się do pani pedagog Moniki Miastkowskiej – wymarzonej opiekunki pozytywnie zakręconego na pomaganie innym zespołu 🙂

W miniony weekend 21 – 22 września 2018 r. Szkolne Koło Wolontariatu wzięło udział w ogólnopolskiej akcji Caritas „Kromka chleba dla sąsiada”.
Nasi uczniowie: Mateusz Pruszyński z kl. I c, Julia Ancipiuk, Monika Golonko, Milena Kudrewicz, Aleksandra Mazerska i Kinga Naumowicz z kl. I d, Magdalena Olempijuk i Julia Urbańska z kl. I e, Wiktoria Kamińska, Magdalena Maliszewska, Ewa Tatarczyk i Izabela Wyszyńska z kl. I h oraz Maciej Zimnoch z kl. III e zbierali żywność w sklepie Biedronka przy ul. Kaczorowskiego. Zebrane produkty przekazane zostały Centrum Pomocy Samarytanin oraz parafialnym zespołom Caritas – stamtąd trafią do osób znajdujących się w szczególnej potrzebie.

Dziękujemy za wsparcie tej szlachetnej akcji!