Integracja klas I

wpis w: Aktualności1 | 0

Pierwszy miesiąc nauki dobiega końca… Klasy pierwsze zakończyły właśnie zajęcia integracyjne. Przed nimi jeszcze uroczyste ślubowanie, szalone prezentacje i zabawne otrzęsiny. Mamy nadzieję, że już teraz wszyscy dobrze czują się w murach naszego liceum.
Z pewnością pomogły w tym zajęcia integracyjne, które już tradycyjnie w pierwszych tygodniach września organizują panie pedagog: Monika Miastkowska i Ewa Repsz – Korotkich oraz pani psycholog Grażyna Karpiuk.
Celem tych zajęć jest bliższe poznanie się uczniów, budowanie tożsamości grupy i dobre odnajdywanie się wśród zasad panujących w szkole.
Naszym pierwszakom życzymy, by zawsze z radością zmierzali do szkoły, czuli się tu dobrze i spotykali wspaniałych ludzi 🙂
Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie, pokazując Wasze pierwsze wspólne zdjęcia.
Tradycją naszego liceum jest też uroczysta sesja zdjęciowa podczas Święta Szkoły, na którą już teraz serdecznie zapraszamy w imieniu Studia Kamera.