IV LO – Szkołą Odkrywców Diamentów

wpis w: Aktualności2, Konkursy | 0

Stowarzyszenie Odkrywcy Diamentów przyznało IV Liceum tytuł „Szkoły Odkrywców Diamentów".

20 września 2018 r. odbyła się uroczysta gala podsumowująca 3 lata funkcjonowania Programu wspierającego innowacyjność wśród młodzieży. Po raz pierwszy Stowarzyszenie przyznało tytuły „Szkoły Odkrywców Diamentów" . 
Nasze liceum znalazło się wśród siedmiu nagrodzonych szkół. Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia.
Przypominamy, że w ubiegłym roku szkolnym laureatkami Programu zostały nasze uczennice: Maria Czaban i Magdalena Figura, które pod opieką pani Ewy Gobcewicz tworząc zespół Zaplecze49 zdobyły stypendium na realizację swojego projektu.

Jest nam szczególnie miło, że pasje naszych uczniów, zapał wyjątkowych nauczycieli są dostrzegane, promowane i nagradzane. To kolejny dowód na to, że IV LO jest miejscem, gdzie nie tylko osiąga się wyjątkowe sukcesy, ale również realizuje swoje marzenia 🙂

Więcej szczegółów – TUTAJ.