Wiosenne sukcesy artystyczne

wpis w: Aktualności1, Konkursy | 0

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesów naszej uczennicy Zuzanny Dworakowskiej z klasy IIc. Zuzia w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zdobyła uznanie i najwyższe miejsca w licznych konkursach wokalnych. Bardzo serdecznie gratulujemy!!!

Oto tylko niektóre z jej sukcesów:

Zuzanna reprezentowała szkołę w Konkursie Pieśni Wielkanocnej w ramach XV Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego, który odbył się 7 kwietnia 2018 r. w białostockim ratuszu. Zuzanna zachwyciła jurorów i otrzymała I miejsce.
Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali 15 kwietnia w Pałacu Branickich w Białymstoku.

12 kwietnia 2018 r. w Domu Ludowym w Supraślu odbył się już po raz trzeci Ogólnopolski Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej „Supraskie Paschalia” 2018. Zuzia wyśpiewała nagrodę główną GRAND PRIX w kategorii solista.

21 kwietnia 2018r. została wyróżniona w II Festiwalu Piosenki „O Wolnościw Katowicach. Organizatorem konkursu był Instytut Pamięci Narodowej oraz Śląskie Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach. Przesłuchania odbywały się w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora ATENEUM.

21 maja wyśpiewała I miejsce w kategorii solista LO w II  FESTIWALU PIEŚNI LEGIONOWEJ I PATRIOTYCZNEJ „Raduje się serce, raduje się dusza…” w Białymstoku.

Nasza utalentowana uczennica została również  laureatką II miejsca  III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  „ Pejzaże” w Bartoszycach.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak cudownych sukcesów!