Siatkarki lubią brąz :-)

Dnia 17 maja 2018 r. w hali sportowej ZSR w Białymstoku odbył się finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju zakwalifikowały się cztery najlepsze zespoły z województwa. W pierwszym meczu nasze siatkarki uległy 0:2 gospodarzowi i zwycięzcy tegorocznych rozgrywek – Zespołowi Szkół Rolniczych. Kolejny mecz podopieczne pani Beaty Suchockiej rozegrały z II Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku. Emocjonujące spotkanie zakończyło się dla nas pomyślnie. Wygraliśmy 2:1, co uplasowało naszą szkołę na trzecim miejscu w województwie. Jest to ogromny sukces. Licealiada w tej dyscyplinie cieszy się największą ilością rywalizujących ze sobą zespołów (34 drużyny w województwie).

Wyróżnioną zawodniczką turnieju finałowego w naszej drużynie została Julia Rafałowska z klasy 1h.

Brązowe medalistki Licealiady Województwa Podlaskiego:

 1. Patrycja Jakowiak 2c – kapitan
 2. Kinga Nartowicz 2g
 3. Monika Słowikowska 2g
 4. Julia Rafałowska 1h
 5. Anna Milewska 1i
 6. Justyna Papiernik 1g
 7. Martyna Omelianowicz 1g
 8. Karolina Ostrowska 1b
 9. Monika Skurska 1b
 10. Martyna Dawidowska 1b
 11. Agata Tokajuk 1b
 12. Anna Dawdo 1b

Serdecznie gratulujemy wspaniałym siatkarkom i terner – Beacie Suchockiej.