Geografia – na 100%!

wpis w: Aktualności2 | 0

Na 100% egzamin maturalny z geografii rozpocznie się w poniedziałek o godz. 14.00. Przystąpi do niego kilkudziesięciu uczniów naszego liceum. By jak najlepiej przygotować się na to wyzwanie, klasa 3h (mat-geo) wraz z wychowawczynią, panią Danutą Dobreńko, w przedegzaminacyjną sobotę zorganizowała powtórzeniowy maraton geograficzny.

Upalna aura sprzyjała zastosowaniu południowoeuropejskich rozwiązań 🙂 Zajęcia odbyły się na szkolnym trawniku, w wygodnej leżącej pozycji, wśród chłodnych napojów i pozytywnie wpływających na mózg słodkości. To nie pogodowa i naukowa anomalia… a najnowsza metoda, którą nasi nauczyciele poznali w Lizbonie. Co się kryje pod nazwą Learning Cafe, Learning Salad i Secret Friend? Można przeczytać TUTAJ. Po więcej szczegółów warto wybrać się na warsztaty, które wkrótce odbędą się w naszej szkole.

Tymczasem geograficznym maturzystom, bardzo zaangażowanym w zajęcia, życzymy, by ten zapał przyniósł im sukces na maturze!