Na półmetku…

wpis w: Aktualności2 | 0

9 lutego 2018 r. na uroczystym apelu podsumowaliśmy wyniki I semestru. Są powody do dumy! Klasyfikacja wypadła imponująco, a liczne działania i sukcesy zasługują na brawa i nagrody.

W samo południe wszystkie klasy zebrały się na sali gimnastycznej, by w obecności dyrekcji i nauczycieli dokonać półmetkowego bilansu.

Wyniki klasyfikacji

Pani Dyrektor Bożena Karpowicz przedstawiła wyniki semestralne.
Nasze liceum to jedna z największych szkół w mieście – uczy się u nas blisko 900 uczniów. Ich średnia dydaktyczna za I semestr sięga 4,00.
Wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników. To ogromny sukces, który osiągnęliście dzięki ogromnej motywacji i ciężkiej pracy.
Na szczególną pochwałę i wyróżnienie zasługują klasy z najwyższą średnią w szkole:

  • klasa Ic – śr. 4,47 (wych. pan Adam Cudowski)
  • klasa Ii – śr. 4,46 (wych. pan Krzysztof Maleszewski)
  • klasa If – śr. 4,39 (wych. pani Marzenna Popławska)
  • klasa IId – śr. 4,38 (wych. pani Ewa Noskowicz)
  • klasa IIh śr. 4,36 (wych. pani Tamara Mięgoć)

Ponad 55% uczniów uzyskało średnią ocen powyżej 4,00. Spośród nich 25% już na półmetku zasługuje na świadectwa z wyróżnieniem, co oznacza średnią powyżej 4,75. Ponad 30% z nich może pochwalić się średnią powyżej 5,00.

Frekwencja w naszej szkole za I semestr wynosi zdecydowanie ponad 90% – najwyższą uzyskały klasy: Ii, If, Ig, Ih, Ia.

Oceny z zachowania wyglądają równie wspaniale – prawie połowa uczniów została nagrodzona oceną wzorową!

Wnioski nasuwają się same: mamy wspaniałych uczniów, którzy lubią chodzić do swojej szkoły, poważnie traktują obowiązki, osiągają  wysokie wyniki i swoim zachowaniem tworzą niepowtarzalną przyjazną atmosferę.

GRATULUJEMY!!!

Nagrody Rady Liceum

Pieniężną nagrodę Rady Liceum otrzymali uczniowie z najwyższą średnią w szkole – bliską 6,00.
Są to: Gabriela Szpica – 2d, Justyna Dąbrowska – 1i, Łukasz Dębski – 3g, Konrad Kalinowski – 2i, Szymon Roszkowski – 2h, Monika Słowikowska – 2g, Kacper Baran 2h, Anna Radzajewska – 2e, Kacper Stasiewicz – 1f, Magdalena Aleksiejuk – 1f.

Wysoka średnia dydaktyczna

Dyplomy za średnią powyżej 4,75 odebrało ponad 50 uczniów. Otwórz LISTĘ.

100% frekwencja

Ani jednej godziny lekcyjnej nie opuściło w I semestrze blisko 40 uczniów. Zobacz ich nazwiska TUTAJ. Otrzymali gratulacje.

Olimpiady i konkursy

Uczniowie, którzy w I semestrze reprezentowali IV Liceum w etapach okręgowych olimpiad przedmiotowych i konkursów otrzymali gratulacje oraz dyplomy. To bardzo liczna grupa, których nazwiska znajdziecie TUTAJ.

Semestr pełen sukcesów i miłych wydarzeń za nami… Wszystkim, którzy na te wyniki zapracowali – uczniom i nauczycielom – serdecznie gratulujemy!
Życzymy, by rozpoczynający się  II semestr był równie udany i minął tak samo szybko i przyjemnie 🙂