Strzeleckie sukcesy!

Miło nam poinformować, że listopadowe zawody strzeleckie uczniowie IV LO zaliczyli medalowo! Sukcesem zakończyły się eliminacje do Mistrzostw Europy Baltic Cup w Łebie oraz Finał Ligi Młodzieżowej w Gdyni.

Baltic Cup 2017 to Zawody Strzeleckie, które obyły się w Łebie w dniach 3 – 5 listopada 2017r. Były to  zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy, a wzięło w nich udział ponad 400 uczestników nie tylko z kraju, ale także z zagranicy.

Aleksandra Szutko z klasy 2e zajęła I miejsce w karabinie pneumatycznym wśród juniorek, Kacper Jurasz z klasy 3b zajął II miejsce w pistolecie wśród juniorów, a nasz absolwent – Paweł Porwisiak wystrzelał w konkurencjach karabinowych 2 brązowe medale.

W dniach 9 – 12 listopada 2017r. w Gdyni odbył się kolejny Finał Ligi Młodzieżowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, gdzie konkurencje rozgrywane były między drużynami.
Nasi uczniowie wraz z kolegami i koleżankami z klubu wrócili  znad morza z trofeami:  Paweł Sadowski z klasy 1b wystrzelał z pistoletu pneumatycznego srebrny medal. Adrian Dederko z klasy 2e w konkurencji z karabinu uplasował się na IV miejscu .

Gratulacje!