ROK SZKOLNY ROZPOCZĘTY…

wpis w: Aktualności2 | 0

4 września 2017r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018.

Uroczystość z udziałem uczniów klas I w obecności Pocztu Sztandarowego odbyła się na sali gimnastycznej. Pozostałe klasy powitały nowy rok wraz z wychowawcami w salach lekcyjnych. Jedynie plac szkolny – dzisiaj w strugach deszczu – może naraz pomieścić wszystkich uczniów naszego liceum, które jest jedną z największych szkół w mieście. Naukę w 27 oddziałach rozpoczęło około tysiąca uczniów!

Uroczystą inaugurację roku zaszczyciła swoją obecnością przedstawicielka Wydziału Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku – pani dr Elżbieta Wołyniec – prodziekan d/s studenckich. Od tego roku biologiczno-chemiczna klasa „c" została objęta patronatem naszej uczelni, a pani prodziekan przybliżyła kierunki tej współpracy.

Serdeczne słowa wraz z gratulacjami znalezienia się w gronie uczniów IV Liceum, skierowała do naszych pierwszoklasistów pani dyrektor Bożena Karpowicz i pani psycholog Monika Miastkowska.

Wszystkim naszym uczniom, a szczególnie tym, którzy zaczynają dopiero swoją edukację w naszej szkole, życzymy wszystkiego co najlepsze – wielu sukcesów, dobrych przyjaciół, życzliwych i mądrych ludzi wokół, dobrych relacji i poczucia, że „Czwórka" jest najlepszym dla Was miejscem:)