POWER na wakacje!

wpis w: Power | 0

Wakacje rozpoczęły się pracowicie dla naszych nauczycieli, którzy biorą udział w szkoleniach projektu „Kuźnia Mentorów” zorganizowanych w ramach „Zagranicznej mobilności kadry edukacji szkolnej" Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W dniach 25 czerwca – 1 lipca 2017r. nauczycielki IV LO: Małgorzata Borowska, Danuta Dobreńko, Monika Dziubińska i Ewa Polanis wzięły udział w kursie „Life Coaching for teachers” w Centum Europass w Barcelonie.

Co robiły? W kilku zdaniach streściły tygodniowy intensywny kurs z serii Happy School:

„Pod okiem włoskiej psycholog Marty Mandolini doskonaliłyśmy umiejętności wychowawcze i interpersonalne, prezentację technik zarządzania sytuacjami kryzysowymi, trening sposobów radzenia sobie ze stresem i metod organizowania czasu. Analiza zasobów personalnych i wymiana doświadczeń z nauczycielami z innych europejskich krajów przeprowadzone podczas zajęć pozwoliły na wypracowanie strategii wspierających rozwój uczniów i nauczycieli."

Do tego piękna Hiszpania… cudowne widoki Barcelony i okolic…. Po wakacjach nauczyciele powrócą z całkiem nowym europejskim podejściem do swojej pracy. Jeszcze kilka takich podróży czeka ich do końca sierpnia. Po prostu power & flow🙂