Medale na Mistrzostwach Polski

wpis w: Sport-wydarzenia | 0
Podczas  Mistrzostw Polski  Juniorów U20  w lekkiej atletyce, które odbyły się w dniach 7 – 9 lipca 2017r. w Toruniu, bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy również wakacyjnego odpoczynku:)
Karolina Łozowska uczennica klasy II b – reprezentująca barwy Podlasia Białystok, zdobyła dwa srebrne medale: w sztafecie 4x400m i w biegu na 400m. Wynikiem 53,63s poprawiła rekord województwa juniorów. Karolinę czeka  start w Mistrzostwach Europy U 20 w Grosseto.
W Toruniu bardzo dobrze wystartowali uczniowie  reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Czwórka.
  • Piotr Mańczuk  uczeń klasy III b –  zdobył  dwa medale koloru brązowego w trójskoku 14,78 m  i w skoku w dal; wynikiem 7,25m ustanowił nowy rekord szkoły. Piotra czeka start w Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbędą się w 21 lipca 2017r. w Białymstoku.
  • Urszula Białomyzy z klasy IIIi – zakwalifikowała się do  ścisłego finału, rzucając oszczep na odległość 39,23 m  wywalczyła VII miejsce.
  • Sandra Dawidowska z klasy III b –  reprezentująca Bojary Białystok, zajęła VIII miejsce w rzucie dyskiem uzysjując odległość 39,11m.
  • Patryk Siewiertoka  z klasy II b – z Podlasia Białystok w rzucie oszczepem 53,48 zajął XVII miejsce
  • Paula Ruducha klasa II b –  reprezentantka Juvenii Białystok w biegu na 100m wynikiem 12,87s zajęła XXII miejsce,  w sztafecie 4x100m była XI  i w sztafecie 4x400m – VIII