IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Kibicujemy naszym koszykarkom!

Najświeższe wiadomości dotarły do nas z Mistrzostw Polski dziewcząt w koszykówce, które odbywaja się w Żyrardowie (6 - 9.06.2017r.).
Wczoraj - w pierwszym dniu rozgrywek - nasza drużyna, której trenerem jest pan Rafał Morozewicz, odniosła pierwsze zwycięstwo w meczu z drużyną ze Strzegowa. Dziś o 12.40 nasz zespół zagra z Białą Podlaską  o awans do ćwierćfinału. Wszyscy Wam kibicujemy!!!

 

 

Nasze liceum w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Kobiet reprezentują: Sylwia Rydzewska, Martyna Kowalczuk, Kamila Hanasiuk, Paula Penkiewicz, Magdalena Berbachowska, Magdalena Drewnowska, Joannna Kiełczewska, Edyta Giedrewicz - na czele z trenerem panem Rafałem Morozewiczem

Dziś wieczorem o 19.20 zmierzą się jeszcze z drużyną z Brzegu (zwycięzcą wczorajszego meczu z Białą Podlaską). Do boju IV LO!

 
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola
USUS ES OPTIMUS MAGISTER

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem