IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Podsumowanie roku szkolnego 2011/2012

OLIMPIADY 

- 724 uczestników etapu szkolnego (a więc o 59 więcej niż w poprzednim roku szkolnym) w 35 olimpiadach przedmiotowych i interdyscyplinarnych (w tylu samo)

- 282 olimpijczyków II etapu okręgowego (o 56 więcej), w tym 60 laureatów i wyróżnień (o 8 więcej) w 27 olimpiadach (o 1 mniej)

- 32 uczniów III etapu centralnego (o 12 więcej), w tym 13 laureatów (o 9 więcej), 19 finalistów (o 5 więcej) i nikt nie był „tyko” uczestnikiem (a takich mieliśmy wcześniej 2), ale wszyscy laureatami lub finalistami w sumie w 13 olimpiadach (o 1 więcej)


Olimpijczykami szczebla centralnego byli:

  •  w XLI Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego:

- Małgorzata Tolkofinalistka, kl. III e

- Katarzyna Szatyłowicz (III e) – finalistka, kl. III e

Uczennice pani Anny Zawadzkiej

  •  w XXXVIII Olimpiadzie Geograficznej:

- Jakub Mirosław Sawicki – finalista, ucz. kl. II h, p. Danuty Dobreńko

- Krzysztof Wysocki finalista, ucz. kl. III d, p. Danuty Dobreńko

- Tomasz Adamski finalista, ucz. kl. III h, p. Henryki Szast

  •  w XXXVIII Olimpiadzie Historycznej:

- Jakub Sawickilaureat, kl. II h

Uczeń pani Małgorzaty Gwaj i pana Marka Kawczyńskiego

  •  w XXX Olimpiadzie Języka Łacińskiego:

- Robert Osiecki finalista, III a

Uczeń pani Małgorzaty Borowskiej

  •  w XLIII Olimpiadzie Języka Rosyjskiego:

- Tomasz Kisielewskilaureat, ucz. kl. II i, p. Elżbiety Jabłońskiej

- Maryia Turlaifinalistka, ucz. kl. I c, p. Barbary Ostaszewskiej

  •  w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH”:

- Alicja Gosiewskafinalistka,kl. II f

Uczennica pani Marzenny Popławskiej i Wiesława Bajguza

  •  w X Międzynarodowej Olimpiadzie Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej:

- Arkadiusz Malinowski finalista, kl. III f

- Melania Ostaszewska finalistka, kl. III g

Uczniowie pana Krzysztofa Maleszewskiego

  •  w VIII Europejskiej Olimpiadzie Społeczno-Prawnej:

- Agnieszka Abramowiczlaureatka III m., kl. III j

- Aneta Kowalewiczfinalistka VI m., kl. III a

- Katarzyna Tolkofinalistka X m., kl. II j

- Agnieszka Pruszyńskafinalistka XI m., kl. III a

Uczennice pana Krzysztofa Maleszewskiego

  •  w VII Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie "Gwiezdny Krąg":

- Agnieszka Abramowiczlaureatka II m., kl. III j

- Aneta Kowalewiczlaureatka IV m., kl. III a

- Agnieszka Damian Leśniewskilaureat V m., kl. III j

- Andrzej Czechlaureat VI m., kl. III j

- Iga Czerwińskalaureatka VII m., kl. III e

- Piotr Kundziczlaureat VIII m., kl. III e

- Marcin Gamaradzkilaureat IX m.,kl. III j

- Mateusz Korolczuklaureat X m., kl. III j

- Tomasz Wysocki (III j) – laureat XI m., kl. III j

Uczniowie pana Krzysztofa Maleszewskiego

  •  w II Olimpiadzie Wiedzy o Integracji Europejskiej:

- Agnieszka Abramowiczfinalistka, kl. III j

- Aneta Kowalewiczfinalistka, kl. III a

Uczennice pana Krzysztofa Maleszewskiego 

  •  w II Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie:

- Katarzyna Tolkofinalistka XVII m., kl. III j

- Natalia Anchimukfinalistka XXX m., kl. II j

Uczennice pana Krzysztofa Maleszewskiego

  •  w XIV Olimpiadzie Wiedzy o Prawie:

- Marta Prymaklaureatka XI m., kl. III e,

- Urszula Muśkofinalistka XXI m., kl. III e

Uczennice pana Krzysztofa Maleszewskiego

  •  w XIX Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka:

- Adam Krzewskifinalista XXXV m., kl. III j

Uczeń pana  Krzysztofa Maleszewskiego


Olimpijczykami szczebla okręgowego byli:


LVIII Olimpiada Chemiczna:

1/ Katarzyna Klim (III c, p. Ewa Noskowicz)

2/ Dawid Karmiński (II g, p. Alicja Krupicka)

3/ Jakub Żukowski (I c, p. Ewa Noskowicz)

4/ Grzegorz Aleksiejczuk (II c, p. Ewa Noskowicz)


XXXVIII Olimpiada Geograficzna:

1/ - 5/ Tomasz Adamski (III h, p. Henryka Szast) – laureat

2/ - 6/ Jakub Sawicki (II h, p. Danuta Dobreńko) – laureat

3/ - 7/ Krzysztof Wysocki (III d, p. Danuta Dobreńko) – laureat

4/ - 8/ Paweł Sewastianik (II d, p. Henryka Szast)

5/ - 9/ Beata Lipiszko (II i, p. Henryka Szast)

6/ - 10/ Małgorzata Dryl (III h, p. Henryka Szast)

7/ - 11/ Karolina Kiluk (III h, p. Henryka Szast)

8/ - 12/ Adrianna Płońska (III h, p. Henryka Szast)

9/ - 13/ Agnieszka Abramowicz (III j, p. Danuta Dobreńko)

XXXIV Olimpiada Filozoficzna:

1/ - 14/ Julia Zakrzewska (II e, p. Marcin Rogalski) – wyróżnienie

2/ - 15/ Mateusz Karolkiewicz (III a, p. Marcin Rogalski)


XXXVII Olimpiada Historyczna:

1/ - 16/ Jakub Sawicki (II h, p. Małgorzata Gwaj i p. Marek Kawczyński) – laureat

2/ - 17/ Krzysztof Kossakowski (III h, p. Małgorzata Gwaj i p. Marek Kawczyński) – laureat

3/ - 18/ Andrzej Czech (III j, p. Małgorzata Grabowska)

4/ - 19/ Natalia Ciupak (I j, p. Małgorzata Grabowska)

5/ - 20/ Natalia Pankiewicz (III j, p. Małgorzata Grabowska)

6/ - 21/ Adam Krzewski (III j, p. Małgorzata Gwaj i p. p. Małgorzata Grabowska)

7/ - 22/ Joanna Łapińska (III j, p. Małgorzata Grabowska)

8/ - 23/ Marcin Dyszkiewicz (II j, p. Małgorzata Grabowska)

9/ - 24/ Zuzanna Gorbacz (II j, p. Małgorzata Grabowska)

10/ - 25/ Katarzyna Mikucka (II j, p. Małgorzata Grabowska)

11/ - 26/ Filip Koneczny (II a, p. Małgorzata Grabowska)

12/ - 27/ Piotr Ostrowski (III a, p. Marek Kawczyński)

13/ - 28/ Marta Korzeniecka (I d, p. Marek Kawczyński)

14/ - 29/ Agnieszka Płońska (III h, p. Grzegorz Radłowski)

15/ - 30/ Janina Sznajder (II f, p. Grzegorz Radłowski)


II Olimpiada Języka Hiszpańskiego:

1/ - 31/ Ewa Michrowska (III g, p. Joanna Sienkiewicz)


XXX Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej:

1/ - 32/ Robert Osiecki (III a, p. Małgorzata Borowska) – laureat


XLIII Olimpiada Języka Rosyjskiego:

1/ - 33/ Tomasz Kisielewski (II i, p. Elżbieta Jabłońska) – laureat

2/ - 34/ Maryia Turlai (I c, p. Barbara Ostaszewska) – laureatka

3/ - 35/ Aleksander Chodorowski (II b, p. Barbara Ostaszewska) – wyróżnienie

4/ - 36/ Anna Turlai (III j, p. Tamara Mięgoć)


XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

1/ - 37/ Małgorzata Tolko (III e, p. Anna Zawadzka) – laureatka

2/ - 38/ Katarzyna Szatyłowicz (III e, p. Anna Zawadzka) – laureatka

3/ - 39/ Marlena Rzepniewska (I j, p. Robert Winnicki) – wyróżnienie

4/ - 40/ Urszula Szuberska (II e, p. Aneta Wolańska) – wyróżnienie

5/ - 41/ Dorota Choińska (III e, p. Anna Zawadzka) – wyróżnienie

6/ - 42/ Magdalena Wyszkowska (III e, p. Anna Zawadzka) – wyróżnienie

7/ - 43/ Izabela Lewicka (I e, p. Robert Winnicki)

8/ - 44/ Katarzyna Korniluk (I e, p. Robert Winnicki)

9/ - 45/ Karolina Zaczeniuk (I e, p. Robert Winnicki)

10/ - 46/ Klaudia Jankiewicz (I j, p. Robert Winnicki)


LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

1/ - 47/ Joanna Łapińska (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie
2/ - 48/ Tumiel Marek
(III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)


VIII Europejska Olimpiada Społeczno-Prawna:

1/ - 49/ Agnieszka Abramowicz (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

2/ - 50/ Katarzyna Tolko (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

3/ - 51/ Agnieszka Pruszyńska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

4/ - 52/ Aneta Kowalewicz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

5/ - 53/ Zuzanna Gorbacz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

6/ - 54/ Natalia Anchimiuk (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

V Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”:

1/ - 55/ Krzysztof Kossakowski (III g, p. Małgorzata Gwaj i p. Marek Kawczyński)

2/ - 56/ Jakub Sawicki (II h, p. Małgorzata Gwaj i p. Marek Kawczyński)

XIII Olimpiada Prawosławnej Wiedzy Religijnej:
1/ - 57/ Agnieszka Abramowicz (III j, p. Grażyna Karpiuk)


VII Olimpiada Przedsiębiorczości:

1/ - 58/ Jakub Żoch (III f, p. Iwona Bezubik)


XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

1/ - 59/ Anna Skutnik (II c, p. Anna Snarska)

2/ - 60/ Katarzyna Charkiewicz (I c, p. Monika Dziubińska)

3/ - 61/ Jan Szerszenowicz (I c, p. Monika Dziubińska)


II Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej:

1/ - 62/ Agnieszka Abramowicz (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

2/ - 63/ Aneta Kowalewicz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka


XIV Olimpiada Wiedzy o Prawie:

1/ - 64/ Urszula Muśko (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

2/ - 65/ Marta Prymak (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

3/ - 66/ Emilia Grądzka (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

4/ - 67/ Tomasz Wysocki (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

5/ - 68/ Ewelina Nowicka (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

6/ - 69/ Katarzyna Tolko (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

7/ - 70/ Aneta Kowalewicz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

8/ - 71/ Piotr Kundzicz (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

9/ - 72/ Iga Czerwińska (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

10/ - 73/ Paulina Maliszewska (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)


II Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie:

1/ - 74/ Katarzyna Tolko (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

2/ - 75/ Natalia Anchimiuk (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureatka

3/ - 76/ Joanna Sienkiewicz (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

4/ - 77/ Adam Krzewski (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

5/ - 78/ Joanna Kraskiewicz (I e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

6/ - 79/ Patrycja Matus (I e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

7/ - 80/ Magdalena Danowska (I e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

8/ - 81/ Paulina Urbanowicz (I e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

9/ - 82/ Natalia Marta Ciupak (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

10/ - 83/ Hubert Limberger (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

11/ - 84/ Jakub Jurczak (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

12/ - 85/ Adam Tokajuk (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

13/ - 86/ Natalia Grabowska (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

14/ - 87/ Natalia Magdalena Szeszko (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

15/ - 88/ Gabriela Szuberska (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

16/ - 89/ Paulina Maliszewska (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

17/ - 90/ Katarzyna Jałoszewska (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

18/ - 91/ Paulina Maria Solnik (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

19/ - 92/ Jacek Konicki (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

20/ - 93/ Marlena Agata Rzepniewska (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

21/ - 94/ Marta Konopka (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

22/ - 95/ Marta Antoniuk (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

23/ - 96/ Maciej Matwiejczyk (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

24/ - 97/ Filip Koneczny (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

25/ - 98/ Patrycja Hanasiuk (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

26/ - 99/ Karolina Korzonek (I a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

27/ - 100/ Aneta Nieścierewska (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

28/ - 101/ Magdalena Jankowska (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

29/ - 102/ Bartosz Płoński (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

30/ - 103/ Michał Safaryn (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

31/ - 104/ Monika Dziekońska (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

32/ - 105/ Karolina Bogusz (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

33/ - 106/ Aleksandra Kalinowska (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

34/ - 107/ Roksana Orzechowska (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

35/ - 108/ Aleksandra Gierasimiuk (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

36/ - 109/ Agnieszka Chorzempa (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

37/ - 110/ Marcin Płoński (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

38/ - 111/ Rafał Dawidziuk (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

39/ - 112/ Aleksandra Choińska (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

40/ - 113/ Ewelina Nowicka (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

41/ - 114/ Anna Hajduczenia (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

42/ - 115/ Alicja Głowacka (I a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

43/ - 116/ Paulina Miruć (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

44/ - 117/ Emilia Więsław (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

45/ - 118/ Agnieszka Magdalena Ciwoniuk (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

46/ - 119/ Julita Chomik (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

47/ - 120/ Alicja Brzęś (I e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

48/ - 121/ Alicja Staszewska (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

49/ - 122/ Katarzyna Natalia Mikucka (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

50/ - 123/ Marcin Dyszkiewicz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

51/ - 124/ Bartosz Klimczuk (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

52/ - 125/ Aleksandra Sienkiewicz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

53/ - 126/ Paulina Łodko (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

54/ - 127/ Paulina Wojciula (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

55/ - 128/ Aleksandra Kos (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

56/ - 129/ Piotr Dzierzgowski (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

57/ - 130/ Paulina Czarnomysa (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

58/ - 131/ Natalia Kuźmicka (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

59/ - 132/ Monika Szwabowicz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

60/ - 133/ Zuzanna Gorbacz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

61/ - 134/ Magdalena Luiza Stankiewicz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

62/ - 135/ Aneta Kowalewicz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

63/ - 136/ Agnieszka Anna Pruszyńska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

64/ - 137/ Martyna Krzymowska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

65/ - 138/ Emilia Maria Zbucka (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

66/ - 139/ Ewelina Zaremba (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

67/ - 140/ Dominika Krysiewicz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

68/ - 141/ Olga Praczuk (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

69/ - 142/ Izabela Elżbieta Józwowicz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

70/ - 143/ Joanna Wyszkowska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

71/ - 144/ Krzysztof Krajewski (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

72/ - 145/ Karolina Kościelecka (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

73/ - 146/ Urszula Smołko (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

74/ - 147/ Ewa Pietruszko (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

75/ - 148/ Robert Osiecki (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

76/ - 149/ Justyna Szymańska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

77/ - 150/ Inesa Olimpia Łotowska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

78/ - 151/ Ewelina Stypułkowska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

79/ - 152/ Ewa Baciocha (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

80/ - 153/ Monika Kondracka (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

81/ - 154/ Izabela Kolosa (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

82/ - 155/ Mateusz Karolkiewicz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

83/ - 156/ Paweł Budniuk (III b, p. Marek Kawczyński)

84/ - 157/ Michał Kiszkiel (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

85/ - 158/ Kamil Narel (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

86/ - 159/ Piotr Kundzicz (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

87/ - 160/ Marta Prymak (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

88/ - 161/ Magda Ryszkiewicz (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

89/ - 162/ Iga Czerwińska (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

90/ - 163/ Urszula Muśko (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

91/ - 164/ Izabela Ewa Wasiluk (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

92/ - 165/ Urszula Roszko (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

93/ - 166/ Aleksandra Cylwik (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

94/ - 167/ Filip Adamczuk (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

95/ - 168/ Sylwia Awsztel (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

96/ - 169/ Marta Makarewicz (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

97/ - 170/ Magdalena Wyszkowska (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

98/ - 171/ Magdalena Snop (III f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

99/ - 172/ Paulina Żuk (III f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

100/ - 173/ Artur Bohdziewicz (III f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

101/ - 174/ Kaja Borys (III f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

102/ - 175/ Anna Sidor (III f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

103/ - 176/ Aleksander Kochanowicz (III f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

104/ - 177/ Justyna Romańczuk (III f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

105/ - 178/ Jakub Żoch (III f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

106/ - 179/ Agnieszka Abramowicz (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

107/ - 180/ Natalia Dorota Pankiewicz (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

108/ - 181/ Krzysztof Małyszko (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

109/ - 182/ Andrzej Igor Czech (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

110/ - 183/ Marcin Gamaradzki (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

111/ - 184/ Damian Dominik Leśniewski (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

112/ - 185/ Mateusz Korolczuk (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

113/ - 186/ Marta Korpacz (I e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

114/ - 187/ Tomasz Wysocki (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

115/ - 188/ Maciej Wiślak (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

116/ - 189/ Emilia Mielniczek (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

117/ - 190/ Emilia Magda Grądzka (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

118/ - 191/ Katarzyna Gregorczuk (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

119/ - 192/ Martyna Czekiel (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

120/ - 193/ Marlena Lewczuk (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

121/ - 194/ Gabriela Zalewska (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

122/ - 195/ Sylwia Krysztopik (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

123/ - 196/ Marta Daszuta (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

124/ - 197/ Kamil Charkiewicz (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

125/ - 198/ Tomasz Chomicki (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)’

126/ - 199/ Katarzyna Nierodzik (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

127/ - 200/ Anna Turlai (IIIj, p. Krzysztof M. Maleszewski)

128/ - 201/ Monika Jesionkowska (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)


XV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności:

1/ - 202/ Aneta Kondratowicz (II c, p. Anna Snarska)

2/ - 203/ Jakub Ostrowski (III c, Bożena Karpowicz)


IX Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki:

1/ - 204/ Jakub Sawicki (II h, Danuta Dobreńko)

2/ - 205/ Agnieszka Łapszys (II h, Danuta Dobreńko)

3/ - 206/ Karolina Kiluk (III h, Henryka Szast)


XX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka:

1/ - 207/ Adam Krzewski (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – laureat

2/ - 208/ Tomasz Wysocki (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

3/ - 209/ Hubert Limberger (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski) – wyróżnienie

4/ - 210/ Emilia Więsław (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)


IV Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”:

1/ - 211/ Alicja Gosiewska (II f, p. Marzenna Popławska) – laureatka


XXI Olimpiada Teologii Katolickiej:

1/ - 212/ Kinga Czemierys (II j, ks. Marcin Kuczyński)

2/ - 213/ Robert Osiecki (III a, p. Joanna Buszko)


XX Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK:

1/ - 214/ Natalia Zalewska (III d, p. Celina Bieła) – wyróżnienie


VII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie „Gwiezdny Krąg”:

1/ - 215/ Aneta Kowalewicz (III a, p. Krzysztof Maleszewski) – laureatka

2/ - 216/ Piotr Kundzicz (III e, p. Krzysztof Maleszewski) – laureat

3/ - 217/ Iga Czerwińska (III e, p. Krzysztof Maleszewski) – laureatka

4/ - 218/ Agnieszka Abramowicz (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – laureatka

5/ - 219/ Damian Leśniewski (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – laureat

6/ - 220/ Andrzej Czech (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – laureat

7/ - 221/ Mateusz Korolczuk (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – laureat

8/ - 222/ Marcin Gamaradzki (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – laureat

9/ - 223/ Tomasz Wysocki (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – laureat

10/ - 224/ Marek Tumiel (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – wyróżnienie

11/ - 225/ Adam Krzewski (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – wyróżnienie

12/ - 226/ Maciej Wiślak (III j, p. Krzysztof Maleszewski) – wyróżnienie

13/ - 227/ Magda Ryszkiewicz (III e, p. Krzysztof Maleszewski) – wyróżnienie

14/ - 228/ Sylwia Awsztel (III e, p. Krzysztof Maleszewski) – wyróżnienie

15/ - 229/ Urszula Roszko (III e, p. Krzysztof Maleszewski) – wyróżnienie

16/ - 230/ Łukasz Jankowski (I e, p. Krzysztof Maleszewski)

17/ - 231/ Gabriela Włodarczyk (I e, p. Krzysztof Maleszewski)

18/ - 232/ Julita Komar (II e, p. Krzysztof Maleszewski)

19/ - 233/ Anna Hajduczenia (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

20/ - 234/ Emilia Więsław (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

21/ - 235/ Paulina Miruć (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

22/ - 236/ Paulina Czarnomysa (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

23/ - 237/ Marcin Dyszkiewicz (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

24/ - 238/ Katarzyna Mikucka (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

25/ - 239/ Agnieszka Ciwoniuk (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

26/ - 240/ Julita Chomik (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

27/ - 241/ Natalia Anchimiuk (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

28/ - 242/ Zuzanna Gorbacz (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

29/ - 243/ Natalia Kuźmicka (II j, p. Krzysztof Maleszewski)

30/ - 244/ Piotr Ostrowski (III a, p. Krzysztof Maleszewski)

31/ - 245/ Karolina Kościelecka (III a, p. Krzysztof Maleszewski)

32/ - 246/ Magdalena Stankiewicz (III a, p. Krzysztof Maleszewski)

33/ - 247/ Ewa Pietruszko (III a, p. Krzysztof Maleszewski)

34/ - 248/ Mateusz Karolkiewicz (III a, p. Krzysztof Maleszewski)

35/ - 249/ Monika Kondracka (III a, p. Krzysztof Maleszewski)

36/ - 250/ Izabela Kolosa (III a, p. Krzysztof Maleszewski)

37/ - 251/ Urszula Muśko (III e, p. Krzysztof Maleszewski)

38/ - 252/ Kamil Narel (III e, p. Krzysztof Maleszewski)

39/ - 253/ Marta Makarewicz (III e, p. Krzysztof Maleszewski)

40/ - 254/ Paulina Wołosik (III e, p. Krzysztof Maleszewski)

41/ - 255/ Michał Kiszkiel (III e, p. Krzysztof Maleszewski)

42/ - 256/ Konrad Kozłowski (III e, p. Krzysztof Maleszewski)

43/ - 257/ Filip Adamczuk (III e, p. Krzysztof Maleszewski)

44/ - 258/ Jakub Żoch (III f, p. Krzysztof Maleszewski)

45/ - 259/ Sylwia Krysztopik (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

46/ - 260/ Joanna Łapińska (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

47/ - 261/ Emilia Grądzka (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

48/ - 262/ Natalia Pankiewicz (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

49/ - 263/ Martyna Czekiel (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

50/ - 264/ Katarzyna Nierodzik (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

51/ - 265/ Anna Turlai (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

52/ - 266/ Katarzyna Gregorczuk (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

53/ - 267/ Marcin Gamaradzki (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

54/ - 268/ Krzysztof Małyszko (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

55/ - 269/ Monika Jesionowska (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

56/ - 270/ Paulina Rybnik (III j, p. Krzysztof Maleszewski)

57/ - 271/ Marlena Lewczuk (III j, p. Krzysztof Maleszewski)


LXIII Olimpiada Matematyczna:

1/ - 272/ Alicja Gosiewska (II f, p. Marzenna Popławska)


X Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej:

1/ - 273/ Melania Ostaszewska (III g, p. Krzysztof Maleszewski) – laureatka

2/ - 274/ Arkadiusz Malinowski (III f, p. Krzysztof Maleszewski) – laureat

3/ - 275/ Anna Krawczeniuk (III c, p. Krzysztof Maleszewski) – wyróżnienie

4/ - 276/ Magdalena Wyszkowska (III e, p. Krzysztof Maleszewski)


Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową:

1/ - 277/ Angelika Sak (II h, p. Iwona Bezubik) 

2/ - 278/ Krzysztof Antoniuk (II h, p. Iwona Bezubik) 

3/ - 279/ Jakub Żoch (III f, p. Iwona Bezubik)

4/ - 280/ Paulina Żuk (III f, p. Iwona Bezubik)

5/ - 281/ Justyna Szymańska (III a, p. Iwona Bezubik)


VI Olimpiada Mediewistyczna:

1/ - 282/ Krzysztof Kossakowski (III g, p. Marek Kawczyński, Małgorzata Gwaj)


KONKURSY


I. W całym roku szkolnym 2011/12 w konkursach pozaszkolnych (organizowanych przez inne podmioty niż IV LO) 823 uczniów naszej szkoły (a więc prawie dwa razy więcej niż w zeszłym roku szkolnym – 447) wzięło udział w różnych etapach (szkolnym, międzyszkolnym, miejskim, rejonowym, wojewódzkim, okręgowym, regionalnym i krajowym) w sumie w 50 konkursach (o 10 więcej niż w zeszłym roku szkolnym).


II. W konkursach pozaszkolnych największe sukcesy odnieśli:

a/ w etapach międzyszkolnych, miejskich i rejonowych:


- IX Konkurs o M. Skłodowskiej – Curie pt. „Wielka Polka”: Patrycja Kociakowska i Karolina Sadowska (obie klasa I c) – I m. zespołowo, ucz. p. E. Noskowicz

- Turniej Pierwszej Pomocy: III m. zespół w składzie - Karolina Abłażewicz, Mateusz Lech, Małgorzata Kolenda, Paweł Gołębiewski, Emil Lipski, Piotr Buła, ucz. p. B. Kukiełko

- Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Filmie Anglojęzycznym: Maciej Kułak (klasa Ia) – I m.


b/ w etapach wojewódzkich, okręgowych i regionalnych:


- I Młodzieżowa Białostocka Grand Prix Scrabble: Agnieszka Ciwoniuk (II j) – I m., Paulina Ostrowska (II e) – II m., Patrycja Hanasiuk (II a) – III m.; wszystkie 3 uczennice – p. K. Maleszewskiego

- Konkurs Piosenki Rosyjskiej: Tomasz Kisielewski (II i) – III m., ucz. p. E. Jabłońskiej

- Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym: Jakub Sawicki (II h) i Krzysztof Kossakowski (III g) – obaj ucz. p. M. Kawczyńskiego i M. Gwaj

- Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Frankofońskich - Jakub Sawicki (II h) – II m., ucz. p. M. Sadowskiej

- Turniej „Młodzież w walce z pożarami”: Monika Marczuk (II h) – III m., ucz. p. B. Kukiełko

- Konkurs Wiedzy o UE „U Wrót Europy”: Agnieszka Abramowicz (III j) – laureatka I m., Zuzanna Gorbacz (II j) – wyróżnienie, obie ucz. p. K. Maleszewskiego

- Konkurs Recytatorski „Francophnie poetique”: Dorota Choińska (III e) – II m., ucz. p. M. Sadowskiej

- IX Ogólnopolski Konkurs „Polska w NATO”: Natalia Kuźmicka (II j) – III m., ucz. p. K. Maleszewskiego

- Konkurs Papieski: Urszula Bajda (I c) – V m., ucz. p. R. Sołowieja

- Ogólnopolski konkurs – najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości: Agnieszka Łapszys, Paulina Poświętna i Joanna Żaworonek (troje z II h) – I m. zespołowo, ucz. p. I. Bezubik

- Konkurs Lingwistyczny Poliglota: Dorota Choińska (III e) – II m., ucz. p. M. Sadowskiej

- Konkurs fotograficzny „Białystok – miejsce nieznane”: Kinga Żołyńska (III f) – I m., ucz. p. A. Zawadzkiej

- Quiz Wiedzy o UE: II m. zespołowo - Katarzyna Tolko, Natalia Anchimiuk i Zuzanna Gorbacz, wszystkie 3 ucz. kl. II j p. K. Maleszewskiego

- Programowanie Zespołowe „Informatyka Plus”: Marta Jasiuk, Alicja Gosiewska i Krzysztof Jańczak – III m. zespołowo, troje – ucz. kl. II f p. W. Suchockiej


c/ w etapach krajowych, ogólnopolskich:


- Konkurs „Bliżej Norwida” – recytacja: Anna Muczyńska (Ie) – wyróżnienie, ucz. p. R. Winnickiego

- Konkurs śpiewania poezji C. K. Norwida: Paula Zawadzka (II i) i Paweł Nietupski (II c) – wyróżnienie, ucz. p. I. Bankiewicz – Zabielskiej i A. Wolańskiej

- Kangur Matematyczny: Joanna Falkowska (III g) – wyróżnienie, ucz. p. J. Świerzyńskiej

- Konkurs Wiedzy o UJ: Martyna Daszuta i Marcin Gamaradzki – oboje ucz. p. K. Maleszewskiego oraz Krzysztof Kalinowski – ucz. p. M. Kawczyńskiego – troje laureaci

- Ogólnopolski konkurs – najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości: Agnieszka Łapszys, Paulina Poświętna i Joanna Żaworonek (troje z II h) – VII m. zespołowo, ucz. p. I. Bezubik

- Konkurs Języka Rosyjskiego „Język ojczysty – najpiękniejszą mową”: Weronika Gierasimiuk (II f) – I m., ucz. p. E. Jabłońskiej

- X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble: II m. zespołowo - Agnieszka Ciwoniuk (II j) i Patrycja Hanasiuk (II a), obie ucz. p. K. Maleszewskiego.


III. W 15 konkursach szkolnych (organizowanych przez IV LO) w całym roku szkolnym 2011/12 udział wzięło 538 uczniów.

 
USUS ES OPTIMUS MAGISTER
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem