IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Podsumowanie roku szkolnego 2010/2011

OLIMPIADY

665 uczestników etapu szkolnego (a więc o 195 więcej niż w poprzednim roku szkolnym) w 35 olimpiadach przedmiotowych i interdyscyplinarnych (o 6 więcej); 226 olimpijczyków II etapu okręgowego (o 124 więcej), w tym 52 laureatów i wyróżnień (o 9 więcej) w 28 olimpiadach (o 4 więcej) oraz 20 uczniów III etapu centralnego (o 2 więcej), w tym 4 laureatów (i aż 2 – I miejsca w Polsce!), 14 finalistów i 2 uczestników w 12 olimpiadach (o 2 więcej).

Olimpijczykami szczebla centralnego byli:

  •  w I Olimpiadzie „System Prawa Unii Europejskiej” - Agnieszka Sawicka, kl. III j – laureatka I miejsca (!) i Damian Leśniewski, kl. II j – finalista XV m. – oboje ucz. p. Krzysztofa Maleszewskiego
  •  w XII Olimpiadzie Prawosławnej Wiedzy Religijnej - Agnieszka Abramowicz, kl. II j – finalistka, ucz. p. Grażyny Karpiuk
  •  w II Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie - Patrycja Hanasiuk, kl. I a – finalistka XXVI m., Natalia Anchimiuk, kl. I j – finalistka XIX m. i Piotr Kundzicz, kl. II e – finalista XIV m. – troje ucz. p. Krzysztofa Maleszewskiego
  •  w XXIX Olimpiadzie Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej - Robert Osiecki, kl. II a – finalista, ucz. p. Małgorzaty Borowskiej
  •  w XVIII Olimpiadzie  Wiedzy o Prawach Człowieka - Paulina Onoszko, kl. III j – finalistka XXXIV m., ucz. p. Krzysztofa Maleszewskiego
  •  w LVII Olimpiadzie Chemicznej - Damian Rębacz, kl. III c – finalista, ucz. p. Alicji Krupickiej
  •  w XIII Olimpiadzie Wiedzy o Prawie - Karolina Kikolska, kl. III a – laureatka VIII m., Adam Krzewski, kl. II j – laureat I miejsca (!), Anna Pawelska, kl. III e – finalistka XVIII m. – troje ucz. p. Krzysztofa Maleszewskiego
  •  w XLI Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego - Karolina Ślusarz, kl. III d – finalistka, ucz. p. Doroty Bielickiej
  •  w I Olimpiadzie Wiedzy o Integracji Europejskiej - Agnieszka Abramowicz, kl. II j – uczestniczka, Agnieszka Sawicka, kl. III j – finalistka, Karolina Kondrat, kl. III j, - uczestniczka – wszystkie ucz. p. Krzysztofa Maleszewskiego
  •  w XLII Olimpiadzie Języka Rosyjskiego - Paweł Karczewski, kl. III i – laureat IV miejsca – ucz. p. Barbary Ostaszewskiej
  •  w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH” w przedmiocie „matematyka” - Marlena Śliwińska, kl. III f – finalistka, Krystian Chojnowski, kl. III f – finalista, oboje ucz. p. Małgorzaty Bajguz
  •  w V Olimpiadzie Mediewistycznej - Krzysztof Kossakowski, kl. II g – finalista, ucz. p. Małgorzaty Gwaj.

Olimpijczykami szczebla okręgowego byli:


XL Olimpiada Biologiczna:

1/ Martyna Kruszewska (III b, p. Monika Dziubińska-Hassouna)

2/ Justyna Boćko (III c, p. Monika Dziubińska-Hassouna)

3/ Michał Sewastianik (III c, p. Monika Dziubińska-Hassouna)

4/ Beata Zalewska (III c, p. Monika Dziubińska-Hassouna)


LVII Olimpiada Chemiczna:

1/ - 5/ Damian Rębacz (III c, p. Alicja Krupicka) - laureat

2/ - 6/ Emilia Kurczewska (III c, p. Alicja Krupicka)

3/ - 7/ Katarzyna Klim (II c, p. Ewa Noskowicz)

4/ - 8/ Jakub Ostrowski (II c, p. Ewa Noskowicz)

5/ - 9/ Grzegorz Aleksiejczuk (I c, p. Ewa Noskowicz)


XXXVII Olimpiada Geograficzna:
1/ - 10/ Krzysztof Wysocki (II d, p. Danuta Dobreńko) - wyróżnienie
2/ - 11/ Jakub Mirosław Sawicki (I H, p. Danuta Dobreńko) - wyróżnienie
3/ - 12/ Agnieszka Abramowicz (II J, p. Danuta Dobreńko)
4/ - 13/ Tomasz Adamski (II H, p. Henryka Szast)
5/ - 14/ Przemysław Gaj (I H, p. Danuta Dobreńko)
6/ - 15/ Karolina Kiluk (II H, p. Henryka Szast)
7/ - 16/ Agnieszka Łapszys (I H, p. Danuta Dobreńko)
8/ - 17/ Aneta Olędzka (III H, p. Henryka Szast)
9/ - 18/ Adrianna Płońska (II H, p. Henryka Szast)
10/ - 19/ Małgorzata Murzińska (III h, p. Henryka Szast)
11/ - 20/ Paweł Sewastianik (I D, p. Henryka Szast)
12/ - 21/ Tomasz Winnicki (II D, p. Danuta Dobreńko)
 

 

XXXIII Olimpiada Filozoficzna:
1/ - 22/ Julia Zakrzewska (I e, p. Marcin Rogalski)
2/ - 23/ Mateusz Karolkiewicz (II a, p. Marcin Rogalski)

 

XVIII Olimpiada Informatyczna:

1/ - 24/ Marcin Moczulski (III f, p. Wiesława Suchocka)

XXXVII Olimpiada Historyczna:

1/ - 25/ Mariusz Korycki (III d, p. Małgorzata Grabowska) - laureat

2/ - 26/ Jakub Sawicki (I h, p. Małgorzata Gwaj) - laureat

3/ - 27/ Diana Kalinowska (III e, p. Grzegorz Radłowski) - wyróżnienie

4/ - 28/ Krzysztof Kossakowski (II g, p. Małgorzata Gwaj) - wyróżnienie

5/ - 29/ Norbert Kowalski (III j, p. Małgorzata Gwaj) - wyróżnienie

6/ - 30/ Mateusz Tołłoczko (III h,  p. Małgorzata Gwaj) - wyróżnienie

7/ - 31/ Marek Tumiel (II j, p. Małgorzata Grabowska)

8/ - 32/ Andrzej Bobka (II j, p. Małgorzata Grabowska)

9/ - 33/ Marcin Dyszkiewicz (I j, p. Małgorzata Gwaj)

10/ - 34/ Michał Grygoruk (III h, p. Małgorzata Gwaj)

11/ - 35/ Joanna Łapińska (II j, p. Małgorzata Grabowska)

12/ - 36/ Paulina Onoszko (III j, p. Małgorzata Gwaj)

13/ - 37/ Karolina Ślusarz (III d, p. Małgorzata Grabowska)

14/ - 38/ Katarzyna Zaleska (III d, p. Małgorzata Grabowska)


XXXIV Olimpiada Języka Francuskiego:

1/ - 39/ Magdalena Romanowska (III e, p. Małgorzata Sadowska)


XXIX Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej:

1/ - 40/ Robert Osiecki (II a, p. Małgorzata Borowska) - laureat


XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego:

1/ - 41/ Paweł Karczewski (III i, p. Barbara Ostaszewska) - laureat

2/ - 42/ Iwona Malewska (III d, p. Elżbieta Jabłońska)

3/ - 43/ Aleksander Chodorowski (I b, p. Barbara Ostaszewska)


XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

1/ - 44/ Karolina Ślusarz (III d, p. Dorota Bielicka) - laureatka 

2/ - 45/ Joanna Jaświłowicz (III c, p. Tamara Mięgoć) - wyróżnienie 

3/ - 46/ Magdalena Wyszkowska (II e, p. Anna Zawadzka)

4/ - 47/ Małgorzata Tolko (II e, p. Anna Zawadzka)

5/ - 48/ Anna Pawelska (III e, p. Elżbieta Topczewska–Kuć)

6/ - 49/ Magdalena Grodzka (III a, p. Maria Rogalska)

7/ - 50/ Dorota Choińska (II e, p. Anna Zawadzka)

8/ - 51/ Katarzyna Szatyłowicz (II e, p. Anna Zawadzka)

9/ - 52/ Paula Wołosik (II d, p. Katarzyna Nurkowska)

10/ - 53/ Paulina Onoszko (III j, p. Katarzyna Nurkowska)


LXII Olimpiada Matematyczna:

1/ - 54/ Alicja Gosiewska (I f, Wiesław Bajguz)


LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

1/ - 55/ Karolina Kondrat (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

2/ - 56/ Karolina Kikolska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)


XVIII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka:

1/ - 57/ Paulina Onoszko (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka

2/ - 58/ Tomasz Wysocki (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

3/ - 59/ Paulina Andrejczuk (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

4/ - 60/ Adam Krzewski (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

5/ - 61/ Joanna Mozolewska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie


VII Europejska Olimpiada Społeczno-Prawna:

1/ - 62/ Kondrat Karolina (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie 

2/ - 63/ Agnieszka Abramowicz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)
3/ - 64/ Kowalewicz Aneta
(II a, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

4/ - 65/ Pruszyńska Agnieszka (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

5/ - 66/ Grzymała Magdalena (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

6/ - 67/ Gudewicz Judyta (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

7/ - 68/ Korolczuk Mateusz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)


XII Olimpiada Prawosławnej Wiedzy Religijnej:
1/ - 69/ Agnieszka Abramowicz (II j, p. Grażyna Karpiuk) - laureatka
2/ - 70/ Tomasz Kisielewski (I i, p. Grażyna Karpiuk)


VI Olimpiada Przedsiębiorczości:

1/ - 71/ Kamil Kozieradzki (III h, p. Iwona Bezubik) - wyróżnienie


XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

1/ - 72/ Gustaw Antypiuk (III c, p. Monika Dziubińska)

2/ - 73/ Jakub Ostrowski (II c, p. Bożena Karpowicz)

3/ - 74/ Krzysztof Olejnicki (I c, p. Anna Snarska)


I Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej:

1/ - 75/ Agnieszka Sawicka (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka

2/ - 76/ Karolina Kondrat (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka

3/ - 77/ Agnieszka Abramowicz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka

4/ - 78/ Aneta Kowalewicz (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie


II Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie:

1/ - 79/ Hanasiuk Patrycja (I a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka 

2/ - 80/ Anchimiuk Natalia (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka

3/ - 81/ Kundzicz Piotr (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureat

4/ - 82/ Koneczny Filip (I a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

5/ - 83/ Tolko Katarzyna (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

6/ - 84/ Kowalewicz Aneta (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

7/ - 85/ Czerwińska Iga (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

8/ - 86/ Gil Gabriela (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

9/ - 87/ Kondrat Karolina (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

10/ - 88/ Chomik Julita (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

11/ - 89/ Gorbacz Zuzanna (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

12/ - 90/ Kuźmicka Natalia (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

13/ - 91/ Czarnomysa Paulina (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

14/ - 92/ Hajduczenia Anna (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

15/ - 93/ Miruć Paulina (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

16/ - 94/ Więsław Emilia (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

17/ - 95/ Polecki Karol (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

18/ - 96/ Szwabowicz Monika (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

19/ - 97/ Klimczuk Bartosz (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

20/ - 98/ Sienkiewicz Joanna (I a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

21/ - 99/ Karolkiewicz Mateusz (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

22/ - 100/ Pruszyńska Agnieszka (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

23/ - 101/ Stankiewicz Magdalena (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

24/ - 102/ Kondracka Monika (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

25/ - 103/ Kolosa Izabela (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

26/ - 104/ Krzymowska Martyna (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

27/ - 105/ Dąbrowska Dominika (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

28/ - 106/ Praczuk Olga (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

29/ - 107/ Pietruszko Ewa (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

30/ - 108/ Zbucka Emilia (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

31/ - 109/ Zaremba Ewelina (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

32/ - 110/ Kalinowski Krzysztof (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

33/ - 111/ Jankowska Magdalena ((I a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

34/ - 112/ Bortnik Magdalena (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

35/ - 113/ Dawidziuk Rafał (I e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

36/ - 114/ Awsztel Sylwia (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

37/ - 115/ Narel Kamil (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

38/ - 116/ Muśko Urszula (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

39/ - 117/ Prymak Marta (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

40/ - 118/ Makarewicz Marta (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

41/ - 119/ Wysocki Tomasz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

42/ - 120/ Wiślak Maciej (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

43/ - 121/ Grądzka Emilia (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

44/ - 122/ Gamaradzki Marcin (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

45/ - 123/ Jesionkowska Monika (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

46/ - 124/ Mielniczek Emilia (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

47/ - 125/ Rybnik Paulina (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

48/ - 126/ Abramowicz Agnieszka (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

49/ - 127/ Krzewski Adam (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

50/ - 128/ Gregorczuk Katarzyna (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

51/ - 129/ Krysztopik Sylwia (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

52/ - 130/ Zalewska Gabriela (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

53/ - 131/ Korolczuk Mateusz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

54/ - 132/ Łapińska Wiktoria (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

55/ - 133/ Andrejczuk Paulina (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

56/ - 134/ Grodzka Magdalena (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

57/ - 135/ Jabłońska Emilia (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

58/ - 136/ Jeneralczuk Emilia (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

59/ - 137/ Kaus Katarzyna (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

60/ - 138/ Kikolska Karolina (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

61/ - 139/ Kozub Justyna (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

62/ - 140/ Kruszewski Łukasz (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

63/ - 141/ Kryńska Magdalena (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

64/ - 142/ Kulikowska Magdalena (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

65/ - 143/ Nowicka Martyna (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

66/ - 144/ Okuła Michał (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

67/ - 145/ Szczygielska Marta (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

68/ - 146/ Wowak Paulina (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski)

69/ - 147/ Wygonowska Magdalena (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

70/ - 148/ Wyrzykowska Magdalena (III d, p. Marek Kawczyński)

71/ - 149/ Jałoszewski Mateusz (III d, p. Marek Kawczyński)

72/ - 150/ Biegańska Karolina (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

73/ - 151/ Fiedorczuk Julita (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

74/ - 152/ Płoński Marcin (I e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

75/ - 153/ Harężlak Anita (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

76/ - 154/ Kamińska Agata (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

77/ - 155/ Pawelska Anna (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

78/ - 156/ Snarska Paulina (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

79/ - 157/ Stankiewicz Joanna (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

80/ - 158/ Stankiewicz Karolina (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

81/ - 159/ Starus Kinga (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

82/ - 160/ Szusta Agnieszka (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

83/ - 161/ Żukowska Karolina (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski) 

84/ - 162/ Felczuk Ewelina (III g, p. Marek Kawczyński)

85/ - 163/ Mrozek Tomasz (III g, p. Marek Kawczyński)

86/ - 164/ Kumpiak Urszula (III g, p. Marek Kawczyński)

87/ - 165/ Łuniewska Ewa (III g, p. Marek Kawczyński)

88/ - 166/ Ponikarczuk Jakub (III g, p. Marek Kawczyński)

89/ - 167/ Gawrysiak Joanna (III g, p. Marek Kawczyński)

90/ - 168/ Popławska Justyna (III g, p. Marek Kawczyński) 

91/ - 169/ Malinowska Justyna (III h, p. Marek Kawczyński)

92/ - 170/ Siwy Judyta (III h, p. Marek Kawczyński)

93/ - 171/ Odyjewska Małgorzata (III h, p. Marek Kawczyński)

94/ - 172/ Anuszkiewicz Diana (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

95/ - 173/ Bondaruk Łukasz (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

96/ - 174/ Dawidiuk Natalia (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

97/ - 175/ Grzymała Magdalena (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

98/ - 176/ Gurtat Dominika (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

99/ - 177/ Horba Aleksandra (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

100/ - 178/ Kacejko Ksenia (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

101/ - 179/ Nowicka Ewelina (I j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

102/ - 180/ Matejczuk Paulina (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

103/ - 181/ Mikłaszewicz Monika (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

104/ - 182/ Onoszko Paulina (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

105/ - 183/ Sawicka Agnieszka (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

106/ - 184/ Tomkiel Pulina (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

107/ - 185/ Zaborowska Kamila (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)


XIII Olimpiada Wiedzy o Prawie:

1/ - 186/ Adam Krzewski (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureat

2/ - 187/ Anna Pawelska (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka

3/ - 188/ Karolina Kikolska (III a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka

4/ - 189/ Kundzicz Piotr (2e, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

5/ - 190/ Onoszko Paulina (3j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

6/ - 191/ Dawidiuk Natalia (3j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

7/ - 192/ Prymak Marta (2e, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

8/ - 193/ Magdalena Grzymała (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

9/ - 194/ Anita Harężlak (III e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

10/ - 195/ Grądzka Emilia (2j, p. Krzysztof M. Maleszewski)

11/ - 196/ Czerwińska Iga (2e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

12/ - 197/ Tolko Katarzyna (1j, p. Krzysztof M. Maleszewski)


XV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności:

1/ - 198/ Karolina Solnik (III h, p. Celina Bieła i Alicja Krupicka)

2/ - 199/ Klaudia Fioniuk (III h, p. Celina Bieła i Alicja Krupicka)


IX Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki:

1/ - 200/ Dominika Muczyńska (II h. p. Henryka Szast)

2/ - 201/ Karolina Kiluk (II h. p. Henryka Szast)


IV Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”:

1/ - 202/ Marlena Śliwińska (III f, p. Małgorzata Bajguz) - laureatka

2/ - 203/ Krystian Chojnowski (III f, Małgorzata Bajguz) - laureat

3/ - 204/ Alicja Gosiewska (I f, p. Wiesław Bajguz)


I Olimpiada „System Prawa Unii Europejskiej”:

1/ - 205/ Agnieszka Sawicka (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureatka

2/ - 206/ Damian Leśniewski (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - laureat

3/ - 207/ Agnieszka Abramowicz (II j, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

4/ - 208/ Aneta Kowalewicz (II a, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

5/ - 209/ Karolina Kondrat (III j, p. Krzysztof M. Maleszewski)


XXI Olimpiada Teologii Katolickiej:

1/ - 210/ Justyna Kołakowska (III a, ks. Tadeusz Tyl)

2/ - 211/ Agnieszka Tomkiel (II c, ks. Tadeusz Tyl)

3/ - 212/ Joanna Sienkiewicz (I a, p. Robert Sołowiej)


IX Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej:

1/ - 213/ Sylwia Murawska (II c, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

2/ - 214/ Melania Ostaszewska (II g, p. Krzysztof M. Maleszewski) - wyróżnienie

3/ - 215/ Justyna Sobolewska (III h, p. Krzysztof M. Maleszewski)

4/ - 216/ Magdalena Wyszkowska (II e, p. Krzysztof M. Maleszewski)

5/ - 217/ Janina Sznajder (I f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

6/ - 218/ Arkadiusz Malinowski (II f, p. Krzysztof M. Maleszewski)

7/ - 219/ Ewelina Polkowska (II h, p. Krzysztof M. Maleszewski)

8/ - 220/ Katarzyna Klim (II c, p. Krzysztof M. Maleszewski)

9/ - 221/ Anna Krawczeniuk (II c, p. Krzysztof M. Maleszewski)

10/ - 222/ Joanna Falkowska (II g, p. Krzysztof M. Maleszewski)

11/ - 223/ Paulina Sobolewska (II c, p. Krzysztof M. Maleszewski)


IV Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”:

1/ - 224/ Norbert Kowalski (III j, p. Małgorzata Gwaj) - wyróżnienie

2/ - 225/ Marek Tumiel (II j, p. Małgorzata Grabowska) - wyróżnienie


V Olimpiada Mediewistyczna:

1/ - 226/ Krzysztof Kossakowski (II g, p. Małgorzata Gwaj) - laureat

 

KONKURSY

  •   W całym roku szkolnym 2010/11 w konkursach pozaszkolnych (organizowanych przez inne podmioty niż IV LO) 447 uczniów naszej szkoły wzięło udział w różnych etapach (szkolnym, międzyszkolnym, miejskim, rejonowym, wojewódzkim, okręgowym, regionalnym, krajowym) w 40 konkursach.
  • W konkursach pozaszkolnych największe sukcesy odnieśli:

a/ w etapach międzyszkolnych, miejskich i rejonowych:


- Miejski Konkurs Ortograficzny z Języka Francuskiego - Magdalena Romanowska – laureatka (ucz. kl. III e, p. M. Sadowskiej)

- Konkurs międzyszkolny “Maria Skłodowska – Curie – podwójna noblistka” - Julita Chomik – I m. (ucz. kl. I j, p. E. Noskowicz), Agnieszka AbramowiczII m. (II j, p. E. Gobcewicz)

- VIII Międzyszkolny Konkurs o Marii Skłodowskiej – Curie – I m. zespół w składzie: Katarzyna Klim, Anna Krawczeniuk i Aneta Słoma (wszystkie ucz. kl. II c, p. E. Noskowicz)

- Konkurs matematyczny Kangur - Radosław Slesarczyk – IV m. w kat. J2 (ucz. kl. I i, p. W. Bajguz)


b/ w etapach wojewódzkich, okręgowych i regionalnych:


- VII Konkurs Ogólnopolski „Polska w NATO” - Natalia Dawidiuk – wyróżnienie IV m. (ucz. kl. III j, p. K. Maleszewskiego) i Krzysztof Kossakowski – wyróżnienie V m. (II g, p. M. Gwaj)

- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Gabriela Brzozowska (II g, p. M. Gwaj)

- Konkurs Wiedzy o Rosji – I m. zespół w składzie Tomasz Kisielewski, Aleksandra Andruszkiewicz, Mateusz Bubel i Monika Fik (wszyscy – ucz. kl. I i, p. E. Jabłońskiej)

- Turniej Medyczny – III m. zespół w składzie: Michał Jaszczuk (II f), Gabriela Zalewska (II j), Monika Wawrentowicz (II e) i Piotr Buła (II b) – ucz. p. B. Kukiełko

- Turniej „Młodzież walczy z pożarami” - Monika Manzuk (I h, p. B. Kukiełko)

- VII Konkurs Wiedzy o UE „U Wrót Europy” - Karolina Kondrat – III m. i Agnieszka Sawicka – wyróżnienie (obie ucz. kl. III j, p. K. Maleszewskiego)

- XIII Olimpiada Przyrodnicza - Katarzyna Klim – I m. (ucz. kl. II c, pp. B. Karpowicz, E. Noskowicz, P. Andryszaka i H. Szast)


c/ w etapach krajowych, ogólnopolskich:


- Konkurs Literacki „Norwid i Miłosz – wspólnota losu i myśli” - Dorota Choińska – I m. (ucz. kl. II e, p. A. Zawadzkiej)

- Konkurs Wiedzy o UE „Europa w XXI w. - Aneta Kowalewicz – finalistka (ucz. kl. II a, p. K. Maleszewskiego)

- VIII Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Scrabble – II m. zespół Dominika Krysiewicz (II a) i Paula Wołosik (II d), VI m. zespół Agnieszka Ciwoniuk (I j) i Patrycja Hanasiuk (I a), VIII m. zespół Emilia Więsław (I j) i Paulina Ostrowska (I e) – wszystkie podopieczne p. K. Maleszewskiego.

 

  • W 17 konkursach szkolnych (organizowanych przez IV LO) w całym roku szkolnym 2010/11 udział wzięło 1.330 uczniów.

 
USUS ES OPTIMUS MAGISTER
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem